Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Айтоски легенди

16 Март 2011, Сряда

Каквито и новости да навлизат в денталната медицина, за всеки седнал на стоматологичния стол, най-важен си остава зъболекарят.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


За темата на Фестивала на пясъчните фигури в Бургас 2011

Община Бургас предложи за тема на фестивала на пясъчните фигури ХОЛИВУДСКИ ГЕРОИ. Алтернативата, която предлагаха потребители на социални мрежи беше Чудомировите герои.

прочетено 12242 пъти
Ваклин Стойновски сезира ОЛАФ за измама от половин милион в Бургас

Пресконференция на 14 март

прочетено 5219 пъти
Противоречиви ли са понятията професия и занаят

Професия и занаят - малко светлина върху темата. Вярвай в собствените си отговорности

прочетено 9063 пъти
Бургас: дамско парти От любов към детето

В Кафето на Областна администрация Бургас, на 07 март 2011 г. от 11.00 часа ще се проведе дамско парти, под наслов От любов към детето.

прочетено 5653 пъти
В Карнобат - намушкан след пияска свада

На 12.12.2010 г., в 17.30 ч в РУ “Полиция” – Карнобат е получено сигнал от тел. 112 за пострадало лице в с. Церковски, общ. Карнобат.

прочетено 3267 пъти
Операция Млада тяга

Информация от полицията за няколко кражби, нападения и обири

прочетено 4939 пъти
Росен Плевнелиев: Бургас проправя пътя

Премиерът Борисов честити празника на бургазлии, на всички именици, моряци и рибари. Пред жители на квартал "Победа" и официални гости Борисов обяви, че се подготвя решение на Министерски съвет, с което следващата седмица ще бъдат приведени 100 000 лева за довършването на новостроящата се църква "Св. Николай Чудотворец" в най-големия бургаски комплекс "Меден рудник". Борисов съобщи още, че до края на годината предстои да бъде направена първа копка на пътния възел Бургас-Средец-Меден рудник.

прочетено 12157 пъти
Дневен ред за предстоящото заседание на Общински съвет - Бургас

Дневен ред за предстоящото заседание на Общински съвет - Бургас, което ще се проведе на 09.12.2010 г. /четвъртък/ от 10:00 часа, в сградата на Областна администрация - Бургас

прочетено 6650 пъти
Осъдиха лихвар ... давал пари без разрешение

Лютви Алиев Мехмедалиев от гр.Айтос Обл.Бургас в периода 1999г.-2006г. в гр.Айтос Обл.Бургас като физическо лице без съответно разрешение, извършил по занятие банкови сделки – отпускане на заеми с лихви, за която дейност се изисква такова разрешение съгласно Закона за банките /отм./, като е предоставил кредити на множество физически лица и е получил значителни неправомерни доходи в размер на 80 169,58лв

прочетено 4076 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Clone cards Available Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018  HAMMER DESIGN – ИЗДЕЛИЯ ОТ КОВАНО ЖЕЛЯЗО Do you want to buy111982-50-4powder? бургас ПАРЦЕЛ В ПАЗАРДЖИК Учебници CALLAN метод централна градска тоалетна хубава вечер Wall! Черноморец-Поморие  Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB,
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development