Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
С грижа за всяко дърво- България вече е част от FSC мрежата

05 Август 2025, Вторник

Гората не е просто природа – тя е живот. Във всяко дърво има история, във всяка сянка – дом за десетки същества. Днес България направи важна стъпка към опазването на този живот, като стана част от глобалното семейство на FSC – най-уважаваната система за устойчиво управление на гори в света.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Археологическият музей в Бургас има нова зона за снимки

Археологическият музей в Бургас на улица Богориди 21, срещу сладкарница Роза, има нова зона за снимки.

прочетено 16670 пъти
Община Бургас публикува датите, на които хората по селата могат да платят данъци на място

Когато става въпрос за данъци - от 10 кладеница вода ще пренесе, за да ги събере. Община Бургас изпрати за публикуване график, по който ще даде възможност на хората от околните села да платят на място. 

прочетено 22218 пъти
В Спешното отделение на УМБАЛ Бургас помагат на 140 души на денонощие, отчитат ръст на пациентите с алергични реакции

При децата пък се наблюдават предимно летни вируси, а жегите обострят хронични сърдечни и неврологични заболявания при възрастните

прочетено 18606 пъти
Седмица на новото испанско и ибероамериканско кино

ПОСОЛСТВО НА КРАЛСТВО ИСПАНИЯ ПРЕДСТАВЯ: СЕДМИЦА НА НОВОТО ИСПАНСКО И ИБЕРОАМЕРИКАНСКО КИНО

прочетено 16044 пъти
БУРГАС представя Европа в проекта СВЕТОВНИТЕ ГРАДОВЕ

Община Бургас е избрана да участва в диалог с представители на местната власт от Япония в рамките на проекта Световни градове.

прочетено 32674 пъти
Съобщение на Община Бургас за 20 и 21 януари 2015

Община Бургас предварително се извинява за неудобството, но на 20 и 21 януари 2015 г. ще преустанови режима на административно обслужване и касово приемане на приходи в Дирекция Местни приходи от данъци, такси и реклама.

прочетено 31242 пъти
Малки и големи се обединиха в защита на обиталищата на прилепи в Странджа

Европейската нощ на прилепите започна още в ранния следобед – с теоретично обучение и задълбочена практика

прочетено 24804 пъти
Европейската нощ на прилепите на 29 август!

Европейската нощ на прилепите събира на 29 август търсачи на приключения в Малко Търново, каним и вас!
След теоретичната част изследователите ще се катерят с пещерна екипировка и ще се разходят с ултразвукови детектори

прочетено 28878 пъти
Екодоброволци от Бургас - в защита на Виа Понтика

Доброволци от Бургас и страната ще опазват биоразнообразието в региона. Бургаският залив и езерата, намиращи се в него – Мандра Пода, Вая и Атанасовско, са предпочитано местообитание на хиляди диви пойни птици в зимния период на годината.

прочетено 13634 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Пътна помощ Тройката, паметника горноезеровски циганин Конкурс прическа Бургас 2009 Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com  Ива цвят low price 5cl-adb, 5c, 5cl, 5cl-adb-a, 5cladba With Lowest Price And Fast Delivery Фонтанът на wood жълто и сиво 2 Весела Hot Selling 5cladba, 5cladb, 5cl, 5cl-adb, 5cl-adb-a, Adbb Raw Materials
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development