Най-новият резултат от Вашето търсене:
ГЕРГАНА АПОСТОЛОВА ОТНОВО ТРИУМФИРА В НЮ ЙОРК НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ОТВОРЕН ТУРНИР “АМЕРИКАС КАП”

25 Септември 2010, Събота

На 18-ти септември (събота) в гр. Ню Йорк, се проведе Международното Първенство по Карате Киокушин – “АMERICA’S CUP”. Турнирът и тази година се състоя в залата на “Хънтър Колеж” в кв. Манхатън. Първенството е без категории за всички възрастови групи, а в дисциплина “ката” се съревноваваха мъже и жени – заедно.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Юношите на „Черноморец-Бургас” задминаха „Видима”

„Черноморец - Бургас” изпревари „Видима-Раковски” в класирането на елитната юношеска група до 19 г. Това стана след победа с 3:1 в прекия двубой от 7-мия кръг на първенството. Мачът се игра на помощен терен на стадион „Черноморец”.

прочетено 2512 пъти
Областната комисия по безопасност на движението обсъди готовността на институциите за предстоящата учебна година

Областният управител Константин Гребенаров и заместниците му Златко Димитров и Златина Дукова свикаха заседание на Областната комисия по безопасност на движението. Заседанието е във връзка с началото на учебната 2010 – 2011 година и е с цел ограничаване на пътнотранспортните произшествия. На срещата присъстваха директорите на Пътна полиция, Автомобилна администрация, Гражданска защита, Регионален инспекторат по образование, Областно пътно управление, както и представители на неправителствени организации, ангажирани с проблема за безопасността по пътищата. За първа година в състава на комисията влизат и представители на общините в областта.

прочетено 3094 пъти
„Черноморец - Бургас” победи „Нефтохимик” за купата на БФС при децата и юношите младша възраст

В областни финали от турнира за купата на БФС „Черноморец-Бургас” елиминира съгражданите от „Нефтохимик” при децата и юношите младша възраст. И двата мача се играха на терена с изкуствена трева на кампуса „Гнездо на акули”.

прочетено 2829 пъти
Юношите до 19 г. отстъпиха на „Ботев-2002”

„Черноморец - Бургас” отстъпи на „Ботев-2002” /Пд/ с 1:2 в мач от първенството на елитната юношеска група до 19 г. Два дни по-рано „акулите” загубиха визитата си на същия противник с 0:4 и във възрастовата група до 17 г. И двете срещи се играха на терена в близкото до Пловдив село Катуница.

прочетено 2415 пъти
„Черноморец - Бургас” претърпя загуба на старта в елитната юношеска група до 19 г.

Възпитаниците на треньорския тандем Владо Стоянов-Мирослав Кралев отстъпиха при гостуването си на „Добруджа” с 1:2. След равностойно първо полувреме домакините откриха в 53-ата минута чрез Филип Филчев, който матира вратаря Ник Дашев от пряк свободен удар. Младите „акули” се втурнаха да изравняват, но бяха наказани отново от Филчев, който удвои след бърза контраатака в 73-ата минута. Веднага след изпълнението на център за подновяване на играта бургаските юноши успяха да върнат едно попадение. Централният нападател Живко Петков се разписа с глава. В минутите до края черноморци упражниха натиск и създадоха няколко удобни положения за изравняване, но ги пропуснаха.

прочетено 3765 пъти
живи здрави да са общинарчетата, да ни радват с подобни материалчета: 130 киокушинчета участваха в надпреварата за Купа Бургас

За 5-та поредна година Община Бургас бе домакин на традиционното Първенство по Карате Киокушин за деца, юноши и девойки „Купа Бургас”. Състезанието се проведе на 20-ти март в препълнената зала “Младост”. Домакин и съорганизатор бе спортен карате клуб ”Киокушин Спирит” - Бургас с треньор сенпай Гергана Апостолова.

прочетено 3362 пъти
Дубльорите на „Черноморец-Бургас” нанесоха разгром на лидера

За „акулите” в дублиращата група играят основно юноши, родени през 1992 и 1993 г., които за този двубой бяха подсилени с четирима по-опитни футболисти. В хода на играта на терена обаче остана само вратарят Владислав Стоянов, който „наследи” капитанската лента от Георги Чиликов. Другите двама „преотстъпени” в стартовата 11-орка бяха Георги Терзиев и Марин Петров.

прочетено 3296 пъти
„Черноморец – Бургас” подчини ЦСКА с 1:0

В среща от деветия кръг на първенството в елитната „А” юношеска група, отборът на „Черноморец – Бургас” подчини гостите от ЦСКА с 1:0. Единственият гол в мача на стадион „Лазур” реализира централният нападател Живко Петков, в 67-та минута.

прочетено 2426 пъти
Първо равенство на „акулите” в „А” юношеска група

Отборът на „Черноморец-Бургас” записа първо равенство в елитната „А” юношеска група. В 8-мия кръг от първенството младите „акули” завършиха 0:0 при гостуването си на „Славия”. Възпитаниците на треньорския тандем Антон Спасов-Мирослав Косев имат 16 точки в актива си /5 победи, 1 реми и 1 загуба/ и в следващия, 9-и, кръг приемат ЦСКА на 17 октомври /събота/ от 10,30 ч на стадион „Лазур”.