Най-новият резултат от Вашето търсене:
Роджърс оптимист за класиране в топ 4

21 Април 2015, Вторник

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс вярва, че тимът му може да завърши кампанията в топ 4, с което да си подсигури участие в Шампионската лига.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Отборът на СИОН от Бургас - шампион в Ариана Аматьорска Лига 2013

Новият национален шампион по аматьорски футбол на Ариана победи на големия финал пловдивския отбор Vip Dent със 7:6 след дузпи (1:1 в редовното време).

прочетено 14912 пъти
Световната купа по стандартни танци - Бургас

Двадесет и осми международния турнир по спортни танци Купа Бургас - 2013 ще се проведе в края на Август. Подробности за събитието бяха представени на специална пресконференция в присъствието на председателя на бургаския клуб по спортни танци Бургас 1975 – г-н Андрей Тодоров.

прочетено 14056 пъти
Състезатели на Черноморец – Бургас с успех на Държавен личен отборен шампионат по свободна борба

В крайното отборно класиране отборът от Бургас зае второ място с 52 точки. Второ място постигнаха и  момичета, а трето при кадети и деца.

прочетено 4858 пъти
Бургазлийче стана световен шампион по шахмат

Бургаското дете-чудо Цветан Стоянов стана световен шампион по шахмат

прочетено 6516 пъти
Ретро парад в Бургас в събота. Показват редки коли

Всеки град има свой парад. Кой такъв, кой не такъв. В Събота улиците на Бургас ще се върнат в миналия век. Легендарна антика от Гран при на ретропарада в Бургас

прочетено 16142 пъти
Silver Club - шампион на Ариана Аматьорска лига в Бургас

Бургас: Отборът на Силвър Клуб е осмият шампион на Ариана Аматьорска Лига за 2012 година.

прочетено 10046 пъти
Испания стана шампион

Испания разгроми Италия на финала на ЕВРО 2012

прочетено 11616 пъти
Янчо Патриков дари църква в Сарафово

Българският шампион Янчо Патриков построи и принесе в дар магазин за църковна утвар на храма Св. Николай Мирликийски Чудотворец в бургаския квартал Сарафово.