Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Светослав Малинов - кандидат за президент на ДСБ

30 Април 2011, Събота

Иван Костов: Новината от Демократи за силна България е една. Ние имаме не номиниран, а дал съгласието си номиниран кандидат за участие в откритите предварителни избори. Това е г-н Светослав Малинов.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Натискат университетите за въвеждането на онлайн обучение

Образователният министър Сергей Игнатов съобщи, че върху университетите ще се окаже натиск да въведат онлайн обучение за студентите, което да позволи на учащите да работят по време на следването.

прочетено 5852 пъти
10 дни Латино, хип-хоп и брейк в София

Софиянци и гости на столицата ще танцуват с Памбос по централните улици тази събота по време на традиционния Латино Карнавал. Латино Карнавалът ще прерасне в Международен Танцов Фестивал с участие на повече от 5000 танцьори

прочетено 6156 пъти
КНСБ отбелязва 28 април – Международният ден на загиналите при трудови злополуки

На 28 април се отбелязва Международния възпоменателен ден за загиналите и пострадали от трудови злополуки. Всяка година повече от 150 милиона трудови хора по света претърпяват трудови злополуки или се нареждат сред професионално заболелите граждани на планетата.

прочетено 4622 пъти
С 15% са се увеличили ранните записвания на български туристи

Кампанията за насърчаване на вътрешния туризъм доведе до 2% годишен ръст на почивките у нас

прочетено 4296 пъти
Европейската лява партия за уроците от Фукушима

Уроците от Фукушима са ясни: Отговорните лица на петте континента трябва да се стремят към освобождаване от ядрената енергия

прочетено 4192 пъти
Триумф на новото българско кино

Островът на Камен Калев и Аве на Константин Божанов, са селектирани за Петнадесетдневката на режисьорите и Седмицата на критиката на 64-ия кинофестивал в Кан, а Кецове на Валери Йорданов и Иван Владимиров е включен в състезателните програми на Москва и секцията На изток от запад в Карлови Вари

прочетено 5838 пъти
БЪЛГАРСКОТО КИНО – ВЪЗХОД И ПАДЕНИЕ

На пук на всички зли езици днес, близо 20 години след последната успешна кинопродукция на България, българското кино се събужда за нов живот. Това сочат класациите на боксофисите за най-гледаните филми в страната.

прочетено 11036 пъти
Тревога за българската икономика изрази ръководството на БСК на среща с Джеймс Уорлик

Тревога за актуалното състояние и тенденциите в българската икономика изрази ръководството на БСК на среща с посланика на САЩ у нас Н.Пр. Джеймс Уорлик

прочетено 5412 пъти
Цветница е

Малко хора знаят, че всъщност върбовите клонки са еквивалент на палмови листа.Направи ни впечатление, че за първи път от години хората по улиците, а и в църквата са усмихнати и приветлите. Това, естествено, не излкючва и поповете. :)Честит имен ден на всички цветя и дървета!

прочетено 7122 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 99.9% GBL Gamma-Butyrolactone GBL,GHB, wheel cleaner Suppliers (bw9784293@gmail.com) in UAE cas  : 5537-19-9 .4'-M-PVP ,buy 4m-pvp, order 4mpvp,purchase 4m-pvp,4'-methoxy-α-pyrrolidinopentiophenone Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Threema: FA8K9CNT / ,Stimolanti forti apyp, acquista MDPHP, acquista a-PiHP online, acquista a-PiHP, acquista a-PiHP, ordina a-PiHP, ordina Mefedrone, ordina a-PiHP Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB Флора Бургас 2009 Etomidate Powder 5f-adb 4fadb 5ladba Precursor/adbb Nitazene Protonitazene Metonitazene Bromazolam Isotonitazene Etonitazen  5f-mdmb-2201 fub-amb amb-fubinaca/buy K2 paper spray/jwh-018/adb-butinaca/ab-pinaca/3mmc/4mmc/apvp/mdmb-4en-pinaca/a-pihp/4cmc/3-c 5cl precursor 5cladba 5cladb raw materials adbb precursor in stock raw material Spirit of Burgas Купете перорален разтвор на Nembutal Pentobarbital за спокойно излизане с BITCOIN/USDT Miss Sixty
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development