Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
МОРСКИЯТ ТРАНСПОРТ И ФЕРИБОТИТЕ НЕ СА КРУИЗИ

28 Май 2011, Събота

В началото на летния туристически сезон некоректни туристически агенции продължават да публикуват подвеждащи оферти за лятна ваканция с етикета КРУИЗ.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Тютюнопушенето сред ученици в Бургас

Анализ на анкетно проучване за разпространение на тютюнопушенето сред ученици от УВЗ в Бургаски регион през месеците април и май 2011 год.

прочетено 4938 пъти
Мерките на БДЗП по опазване на царския орел вече дават резултат

19 двойки от световнозастаршения вид царски орел са заели териториите си, а 18 от тях вече мътят. За сравнение, тази цифра е близка до максималната отчетена – 20 двойки през 2009 г.

прочетено 5834 пъти
Светослав Малинов - кандидат за президент на ДСБ

Иван Костов: Новината от Демократи за силна България е една. Ние имаме не номиниран, а дал съгласието си номиниран кандидат за участие в откритите предварителни избори. Това е г-н Светослав Малинов.

прочетено 7214 пъти
ЗАКОН ЗА ОБЩЕСТВЕНИТЕ ПОРЪЧКИ

Позиция на БСК по проекта на нов Закон за обществените поръчки.

прочетено 3962 пъти
Изследване на ЕС показва, че страната ни е умерен иноватор

Специален закон ще стимулира бизнеса да инвестира във високо технологични продукти, стана ясно на дискусия за структурната реформа в Института за икономически изследвания на БАН

прочетено 4214 пъти
Бургазлии са намалели, сочат данните от последното преброяване

Към 01.02.2011г. В Бургаска област живеят постоянно 409018 души, което е 5.6% от населението на страната. Данните показват продължаване на тенденцията на намаление на населението, започнало от преброяването в края на 1992 г. За десет години, от последното преброяване през 2001 г., населението на областта е намаляло с 14 529 души или с 3.4 на сто. Само в две области от страната населението нараства (град София и област Варна), а област Бургас е с най-малкото намаление на постоянното население за периода между двете преброявания.

прочетено 6778 пъти
22 000 посетители разгледаха пролетните изложения в Международен панаир Пловдив

Рекорден брой посетители на пролетните изложения в панаира

прочетено 5694 пъти
Протест Кауза БУРГАС. Покана от Ваклин Стойновски

Компенсиране поскъпването на живота в страната чрез социални мерки на местната администрация

прочетено 4606 пъти
Новини на Бургас - темите в 8:00 в едно изречение

Промени в закони, които касаят всички.


прочетено 10957 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
майк Несебър Декоративни дървени конструкций моите цветя pepi Kup diazepam, tramadol, Xanax, GBL, GHB, Nembutal, Karfentanyl, Suboxone itp. WhatsApp: +447447025920 Clone cards Available Бургаският мост през 2011 г. витраж2 5cl raw materials 5cl-adb-a 5cladb 5cladba in stock raw material Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development