Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Започва най-мащабният ремонт на централните улици в града

08 Септември 2010, Сряда

Главната улица на Бургас ще бъде преобразена с най-мащабните ремонтни дейности от 20 години насам, а пешеходците вече могат да бъдат сигурни за своята безопасност, тъй като ларгото ще се наблюдава с охранителни камери, съобщиха днес от Община Бургас.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


45% спад в строителството заради кризата

35%-45% е спадът в строителството в Бургаски регион в резултат на кризата. Това каза в интервю за „Фокус” председателят на Бургаската търговско – промишлена палата Цанко Иванов. Този спад е дал отражение и върху търговията със строителни материали.

прочетено 3398 пъти
Регулиране и оптимизация на лобистката дейност в Р България

Феноменът легален лобизъм, в отличие от мерките на органите на реда и сигурността пост фактум, може да бъде действено и мощно превантивно оръжие в борбата с такава заплаха за националната сигурност и националните приоритети, каквато е корупцията. Научната работа е адресирана на първо място към представителите на държавната администрация, а освен това, към учени, педагози, аспиранти, студенти, представители на държавни и обществени организации, въобще към всички, които се интересуват от обществено-политическата ситуация в страната ни и на които не е безразлично посоката и темповете на развитие на гражданското общество у нас.

прочетено 8226 пъти
Без абонаментни карти за театралния фест „На брега“

Втора седмица върви продажбата на билети за 12-ия театрален фестивал „На брега“, който стартира в Бургас на 7 септември. Цената е между 10 и 15 лева, в зависимост от мястото в залата на ДТ „Адриана Будевска“. Единствено за спектакъла на театър „199“ „Приятнострашно“ няма да има значение на кой ред си купувате билет, всичките са заковани на една цена – 15 лева.

прочетено 3433 пъти
Ако искате за съседи най-богатите хора в региона, купете си парцел в местността Божура - сега продаваме евтино, казва управникът на община Средец Тодор ПРОЙКОВ

Повече няма да съм кмет Въпреки че по професия е строителен инженер и по-голямата част от живота му е преминала по големите държавни обекти, в Средец преданият член на БСП Тодор Пройков е известен като човека от народа. Сигурно е, че ако се „запъне” пред своите в партията, няма да има никакъв проблем да го издигнат за трети мандат, както и да спечели вота догодина (причината за това ще разберете по-долу). Разговорът ни с него е проведен в понеделник в коридора на Областна управа в Бургас, където беше засечен с част от екипа си.

прочетено 8072 пъти
ПРОИЗВОДСТВО И ДОСТАВКИ НА ЕНЕРГИЙНИ ПРОДУКТИ, ЮНИ 2010 ГОДИНА

Производството на твърди горива през юни спрямо май 2010 г. нараства с 27.2% до 2 424 хил. тона и на електроенергия - с 19.2% до 3 577 гВтч. Наблюдава се намаление на производството на безоловен бензин - със 7.6% до 133 хил. тона, на дизелово гориво - с 15.5% до 131 хил. тона, и на природен газ - с 1.5% до 380 хил. станд. куб. м. Няма изменение в производството на пропан-бутан

прочетено 3673 пъти
Поморийските „акули” редуват двуразови с едноразови тренировки

„Черноморец-Поморие” ще редува двуразови с едноразови тренировки до следващия си мач от първенството на Източна „Б” група. Увеличаването на натоварванията се наложи заради дългата пауза без официални срещи за младите възпитаници на старши треньора Петър Хубчев.

прочетено 3714 пъти
Ученици от Бургас ще изучават фолклора и православните традиции в странджанското село Близнак

24 ученика от горен курс, които изучават православие, отпътуваха днес за странджанското село Близнак, предаде репортер на радио „Фокус”- Бургас.

прочетено 4448 пъти
ГЕРБ странно мълчи за Несебър

Драгомир Попов е сред най-атрактивните политически личности в Несебър, зад гърба си има три мандата като общински съветник, първите два са от Евролевицата, с чийто лидер Александър Томов се разделя през 2006 г. поради непреодолими различия в схващанията за правене на политика. През 2007 г. е кандидат за кмет от местна формация, но поради поголовното купуване на гласове, събира толкова малко „доверие”, че остава вън от ОбС. Твърди, че не скучае вън от залата за сесии. По образование е икономист, има фирма за тежко хидростроителство - ремонт и поддръжка на магистрални тръбопроводи и брегоукрепване.

прочетено 5306 пъти
По проект на магистри от ПУ възстановят уникален летен театър на Черноморието

Съоръжението е с капацитета на пловдивския Античен форум, за провеждане на стажа университетът сключва договор с най-голямата хотелиерска компания у нас Рушащият се Летен театър в Международния младежки център в Приморско ще бъде възстановен по план на магистри от специалността „Културен туризъм и културно проектиране” в Пловдивския университет „Паисий Хилендарски”. Това съобщи доц. Красимира Кръстанова, преподавател в Катедрата по етнология към Философско-историческия факултет на висшето училище.

прочетено 3954 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 100% quality counterfeit notes/fake documents WhatsApp: +447401473736 5cladba precursor adbb powder 5fadb raw material supply  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more in Купете ОНЛАЙН GHB, GBL гама бутиролактон почистващ препарат за джанти с чистота 99,9% Buy K2 Spray & Herbal Liquid Incense Online – High Purity for Research 99.9% High Purity 5cladba Adbb raw material cas 1119 - 51 - 3 Buy adbb-butinaca 5fadb 5CL/Buy 5cladba/MDMB-4en-PINACA/JWH-018/AB-PINACA/Buy K2 paper spray liquid/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/flakka/Apvp/4-MMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more in Buy Isotonitazene Powder, Cas No 14188-81-9, Threema_ZX6ZM8UN Buy ADBB adbb-butinaca 5fadb 5CL precursor/Buy 5cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/5f-adb Protonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development