Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Медиен фестивал Феникс, по-известен като Златен мамул - отново в Бургас

19 Юли 2009, Неделя

Традиционният пищен и протяжен спектакъл този път ще бъде заместен от не толкова помпозна ,кратка ,но пък досатъчно отговорна и повече от официална церемония .Тя ще се състои в арт центъра на бургаската опера.Това лято събитието няма да бъде достъпно за широката публика ,а само за медиите ,техни колеги, приятели,партньори и Вип гости. Традиционно форумът ще събере на едно място журналисти от регионални и национални медии,представители на местната власт ,кметове на морски общини,културния ,политически ,светски и бизнес елит от Бургас и региона.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


От форумите - ПСИХИЧНО БОЛНА АЛКОХОЛИЧКА ВИЛНЕЕ В САРАФОВО !!!

От Форумите - публикувано от marker: Здравейте!!! пиша ви от кв. Сарафово, от името на доста хора, тъй като се появи един проблем, за който не намерихме решение и молим за помощ!

прочетено 18854 пъти
Община Несебър продължава преговорите с „Феста” за делфинариума

Да се продължат преговорите с „Феста Холдинг” АД във връзка с предложението на община Несебър за замяна на терена от 23 дка на полуострова, срещу 11 дка в новата част на Несебър. Преговорите за това се водят повече от година и са изключително трудни поради факта, че земята на полуострова е пет пъти по-скъпа от предлагания терен в новата част. Предлаганият терен в новата част попада в свлачищен район и не подлежи на високо строителство, а само на леки и ниски конструкции. Именно там е възможно и изграждането на атракцион - делфинариум от страна на „Феста”, а не в историческата част на града.

прочетено 4329 пъти
Eвропейската суперкомпилация Everybody Dance Now

В разгара на лято’09 своя дебют у нас направи една от най-успешните серии европейски денс компилации – Everybody Dance Now!. По традиция колекцията събира на едно място най-добрите денс парчета, като българското издание е напълно съобразено с вкуса и предпочитанията на аудиторията у нас. Три големи румънски хита, серия от ремикси на вечни евроденс класики, плюс най-добрите представители на жанра в момента – това накратко е Everybody Dance Now!

прочетено 3798 пъти
Призракът на уранодобива напомни за пореден път за себе си

В град Бухово край София, район Кремиковци е установено наличие на радиоактивно замърсяване, непосредствено в близост до жилищни блокове – под пешеходна пътека и площадка за игра на деца. В района на замърсяването, без да знаят за опасността постоянно играят деца и преминават граждани. Радиоактивното излъчване на източника е няколко пъти над пределно допустимите дози. За случая са уведомени Агенцията за ядрено регулиране, представителите на местната власт и район Кремиковци, Гражданска защита и НЦРЗ. На 09.07.2009 г. районът беше обграден с маркироващи ленти и знаци за наличие на радиация. По-късно през деня група специалисти от Гражданска защита и Агенцията за ядрено регулиране успяха да локализират и изземат източника на радиоактивното лъчение.

прочетено 3763 пъти
КОНФЕДЕРАЦИЯТА НА НЕЗАВИСИМИТЕ СИНДИКАТИ В БЪЛГАРИЯ Основни изводи от парламентарни избори 2009

Резултатът от изборите показва, че никой и никога не бива да подценява българските граждани и гражданското общество, трябва да се помнят уроците на историята и особено тези от последните двадесет години. Макар и привидно безразлични и незаинтересовани, в моменти на трудности и рискове гражданите се мобилизират и намират демократични формули за изход.

прочетено 4798 пъти
Дете обявено за изоставено от собствената му майка

На 08.07.т.г. около 21.15 ч. в Четвърто Районно управление на МВР Бургас е получено съобщение за изоставено дете, открито зад бл. 106 в к-с «Меден Рудник». Бебето - момиченце на около две седмици е отведено от екип на Центъра за спешна медицинска помощ в МБАЛ Бургас за преглед и евентуално лечение. При проведен разговор с подалия сигнала - К.С., 58 годишен, без постоянен адрес, е получена информация, че бебето е открито в изоставена барака под тролейбусното депо в к-с «Меден Рудник». След няколко часа обаче К.С. признал, че е излъгал и детето не е изоставено, а след предварителен сговор с майка му - 27 годишната Г.М., също без постоянен адрес, са решили да го обявят за изоставено за да бъде поето за грижи от държавата. Констатирано е, че 27 годишната Г.М. има още две деца, които непосредствено след раждането е оставила за отглеждане в социални домове. След разпит в полицията Г.М. е отведена в отдел «Социални грижи», които по компетентност да се намесят за защита правата на детето.

прочетено 3157 пъти
Характерни престъпления Бургас

Характерни престъпления Бургас Районно управление, служители

прочетено 2879 пъти
Бургас умува върху 4 варианта за пълна модернизация на транспортната си схема

Консултантите по програма „Джаспърс” предложиха 4 варианта за параметрите на проекта, с който Община Бургас ще търси европейско финансиране за пълна модернизация на транспортната си схема. Различните опции са изготвени въз основа на подробни предпроектни проучвания, извършени в града през последните няколко месеца.

прочетено 3563 пъти
Бургазлия реставрира емблематична сграда в столицата

Сграда, паметник на културата на пъпа на София, предизвикала бурни полемики две десетителия, ще бъде реставрирана от бургаски екип. Къщата на Димитър Яблански, кмет през 1897-1899 г., на булевард „Цар Освободител“ до Народното събрание, е една от оцелелите красиви стари сгради в столицата. Тя ще става луксозен частен клуб.

прочетено 5035 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
 Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB (jshop1263@gmail.com) BUY Mephedrone/4MMC/3MMC/3CMC/4CMC/APVP/Crystal Meth/5fadb/5cladba/K2 paper spray/ab-pinaca/Fentanyl pow Amidate ,order Etomidate,space oil ,GHB, GBL and 1,4-BD , Zombie  buy etomidate ,buy e-cigarette .e -cigarette  , E-cigarettes are a great alternative Crystal Meth/Amphetamine/Apvp/Flakka/3mmc/4mmc/Ketamine/K2 paper sheet spray/5fadb/5cladba/ADBB/MAM-2201,MDPV,MDPHP Powder  Buy ADB-BUTINACA/jwh-018 5CLADBA/5fadb/AB-PINACA/K2 paper spray/MDMB-4en-PINACA/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Buy 5FMDMB-2201/Buy 2FDCK/Buy/6cladba/4-CMC-3-CMC-Amphetamine-Buy etomidate powder  Comprar Rubifen,Nembutal online, Diazepam, Xanax, XTC, Metanfetamina en españa (alfrefmarks54@gmail.com) Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec Buy adbb-butinaca 5fadb 5CL/Buy 5cladba/MDMB-4en-PINACA/JWH-018/AB-PINACA/Buy K2 paper spray liquid/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/flakka/Apvp/4-MMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC Signal: +(34)607218704) Buy WEED,LSD,MDMA,99% Pure GBL & GHB (Gamma Butyrolactone ) For Sale Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Купете перорален разтвор на Nembutal Pentobarbital за спокойно излизане с BITCOIN/USDT
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development