Резултати от вашето търсене:
Приказни гайтани в Етнографски музей в Бургас
Изложба ПРИКАЗНИ ГАЙТАНИ в Етнографския музей в Бургас. Авторката Бонка Кънчева използва специална техника за пресукване на конец, оформя фигури и ги зашива върху пана от панама. Колекцията от пана, изпълнени в традиционната техника с цветни гайтани, кукерски маски и други тъкани.
прочетено 16606 пъти
Carl Cox @ Cacao 2011
Kарл Кокс, най-влиятелният диджeй на планетата според Global Gathering, достойно пресече финиша на сезон 2011 в Cacao Beach.
прочетено 9494 пъти
Фестивал Жреци на музите за 6-ти път в Царево
Шестото издания на Международния фолклорен фестивал ЖРЕЦИ на МУЗИТЕ започна с огнено шоу
прочетено 13084 пъти
Империята отвръща на удара.
Люк Скайуокър срещу Люк Скайуокър. Дарт Вейдър гледа сеир, Йода си скубе косата ...
прочетено 6862 пъти
Кръпката Бенд - приятен финал
Последната вечер на Спирит ъф Бургас беше по-спокойна от предната. Решихме да се пуснем по по-леките сцени и се натъкнахме на забивката на Кръпката Бенд. Честно казано след толкова качествено направен блус ми се прииска да си намеря хармоника и да се науча да свиря като Васко Кръпката.
прочетено 4032 пъти
Отново за околната среда
Порой от кадмий, олово и арсен заля наново селищата от поречието на р. Тополница. От Коалиция за утойчиво развитие заплащиха, че за действията и бездействията на инвеститора, местната власт и централната администрация по тази екологична катастрофа, причинена от „Аурубис – България” АД по поречията на р. Санър дере и р. Тополница ще бъдат уведомени европейските институции и международните си партньори.
прочетено 8268 пъти
Владимир Каролев: За да инвестираш в злато трябва да си много богат
За да инвестираш в злато трябва да си много богат. Преди да стигнеш до него трябва да си направил портфеил от други инвестиционни активи. Това посъветва икономистът Владимир Каролев в интервю за Информационна агенция КРОСС.
прочетено 4654 пъти
Туристи без спомени. За нас лъжа, за тях истина
По Черноморието все по-активна загуба на памет, като резултат от недоспиване с припиване, тресе чуждестранните туристи.
прочетено 4456 пъти
Резултати от вашето търсене: