Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Център за настаняване от семеен тип за деца в риск

11 Март 2011, Петък

Община Бургас организира пресконференция за усвояване на средствата за проект Подобряване на социалните услуги за деца в риск

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Нов дом за 7 деца от Коджакафалията

Местят деца от Коджакафалията в Славейков

прочетено 8890 пъти
Областна администрация Бургас популяризира ПРИЕМНА ГРИЖА

Областна управа Бургас, в лицето на областния управител Константин Гребенаров и заместник областния управител Златина Дукова, организираха празнично събиране, под надслов От любов към детето. 

прочетено 5406 пъти
Бургас: дамско парти От любов към детето

В Кафето на Областна администрация Бургас, на 07 март 2011 г. от 11.00 часа ще се проведе дамско парти, под наслов От любов към детето.

прочетено 5667 пъти
Дневен център Св. Николай Чудотворец празнува 10-годишнина

Дневен център за деца с физически и множествени увреждания „Св. Николай Чудотворец” празнува 10 години от създаването си. Юбилеят бе отбелязан със специално тържество, на което присъстваха кметът Димитър Николов, областният управител Константин Гребенаров, генералният консул на Турция в Бургас Сибел Еркан, педагози, социални работници, родители.

прочетено 5126 пъти
Дневен център Св. Николай Чудотворец празнува 10-годишнина

Дневен център за деца с физически и множествени увреждания „Св. Николай Чудотворец” празнува 10 години от създаването си. Юбилеят бе отбелязан със специално тържество, на което присъстваха кметът Димитър Николов, областният управител Константин Гребенаров, генералният консул на Турция в Бургас Сибел Еркан, педагози, социални работници, родители.

прочетено 3336 пъти
МБАЛ Бургас - психолози на помощ на лекари. Донорство

Психолози ще помагат на лекарите в бургаската реанимация да установят емоционален контакт с близки на починали пациенти, чиито органи могат да бъдат използвани за трансплантации. В отделението вече е предвиден и специален кабинет, който ще се оборудва по подходящ начин така, че близките да се чувстват уютно, когато разговарят с медиците на тази сложна и деликатна тема. Целта е хората да бъдат убедени, че органите на техния починал близък могат да спасят нечий чужд живот.

прочетено 4230 пъти
Изготвена е областната стратегия за развитие на социалните услуги в област Бургас 2011 – 2015

Областният съвет за развитие на област Бургас, на свое заседание, под председателството на областния управител Константин Гребенаров прие Областната стратегия за развитие на социалните услуги в област Бургас 2011 – 2015. Процесът по разработването на стратегията се осъществи под методическото ръководство на УНИЦЕФ и в него активно участие взеха представители на областна администрация и лично зам.-областният управител Златина Дукова, представители на всички общини в областта, Регионална дирекция «Социално подпомагане»(РДСП), Регионален инсекторат по образование (РИО на МОМН), Районен център по здравеопазване(РЦЗ), Регионална служба по заетост (РСЗ), неправителствени организации и други заинтересовани органи. Целта на областната стратегия е да превърне област Бургас в регион с достъпни, разнообразни и качествени социални услуги, които допринасят за подобреното качество на живота, максималната самостоятелност, пълноценната реализация и грижа за индивидите и общностите в риск.

прочетено 3899 пъти
Даряват пулсоксиметричен апарат в неонатологичното отделение на Бургаска болница

Компанията Procter & Gamble дари пулсоксиметричен апарат в неонатологичното отделение на МБАЛ „Бургас” АД в областния град, като част от инициативата „Шанс за живот, шанс за нови спомени”.

прочетено 3972 пъти
Капиталовият пазар в България

Съвременният български капиталов пазар възниква през 1996 г., с приемане на специално законодателство за сектора и създаване на държавен надзорен орган. Като основни плюсове на българския капиталов пазар към момента могат да бъдат посочени: (а) институционалното му изграждане; (б) европейска нормативна уредба; (б) стабилна макросреда; (в) модерна търговска платформа на борсата; (г) благоприятен данъчен режим; (д) добра основа на корпоративно управление; (е) работещ надзорен орган.

прочетено 4966 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Египет Следобедно кафе Ученички Флора Бургас 2009 4 Кавказка иглика флора 2008 pepi Бургас, ФЛОРА 2009 ремонт носачи pepi
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development