Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Четири нелегални таксита „изгоряха” заради нелоялна конкуренция

16 Май 2009, Събота

Общината погна тези, които отнемат хляба на певереното и дружество. Заради този вид нелоялна конкуренция общинският превозвач „Бургасбус” например навърта по 60 000 лв. пропуснати ползи всеки месец. Проверките ще продължат през целия летен период в гр. Бургас и на територията на цялата община.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Вкарват в публичен регистър антените на мобилните оператори в Бургас

Според Димитър Николов липсата на детайлна законова регламентация не може да се приеме като оправдание за бездействие на общинската администрация, тъй като казусът касае човешкото здраве.

прочетено 3333 пъти
СОУ Петко Росен - фалшива тревога

На 14.05.2009 г. около 10.00 ч. в оперативната дежурна част на Четвърто РУ на МВР – Бургас е получено съобщение, че е постъпило анонимно обаждане от детски глас за “поставена бомба” в СОУ "Петко Росен" в комплекс “Меден Рудник”. При извършената проверка в сградата на училището, взривно устройство, съмнителни предмети и вещи не са открити и учебните занятия са възстановени. Работата по установяване на автора на анонимното обаждане продължава Четвърто РУ – МВР – Бургас.

прочетено 3616 пъти
Горят автомобили, входни врати. Пожарникарите действат безупречно. Застрахователите - паникьосани

Горят автомобили, входни врати. Пожарникарите действат безупречно. Застрахователите - паникьосани

прочетено 3170 пъти
Дом за стари хора „Цвета и Анка Върбанови” в Бургас стана на 10 години

Символични домакини на тържеството, организирано със съдействието на Община Бургас и Читалище „Пробуда”, бяха 32-мата възрастни хора, намерили подслон в дома. Доста притеснени, но приятно развълнувани от вниманието, което им се оказва, те се отпуснаха чак когато бургаски деца-таланти ги поздравиха с няколко весели песни. Това ги накара да си спомнят лудите млади години и също да се включат в пеенето и веселбата.

прочетено 8748 пъти
Младежката ни театрална школа с ръководител Румен Велев спечели и сърцата на публиката в Тополовград

Ръководителят на школата Румен Велев благодари на известните български артисти за високата оценка. Амбицията на Младежката театрална школа в Бургас е да подобри безпрецедентния успех на г-н Велев с театралния състав на гр. Поморие, който в продължение на десет последователни години спечели всички престижни награди от фестивалите с международно участие в Тополовград и Каварна.

прочетено 7896 пъти
Общината поиска от държавата остров Света Анастасия

До 1989 г. този остров се казваше Болшевик. В периода 1923-1944 г. пък на него са били заточвани политически затворници, противници на държавния режим. Островът се намира на 6 км по вода от Бургас.

прочетено 2442 пъти
Синята коалиция - Бургас: Юруков е паша без армия

„Юруков е паша без армия. Ако има политически затвор, той е първият, който трябва да влезе там, заради поразиите, които направи. Не очаквам към него да се присъединят членове на СДС-Бургас”, категоричен бе съпредседателят на предизборния щаб Костадин Марков. На предстоящите евроизбори Юруков ще вземе не повече от 26 гласа, прогнозира Марков.

прочетено 4046 пъти
Тема с кенеф и рутер

Доказателство за това, как интелектуалната храна, задоволява нуждите. Доказателство за това, как българите сме по-работливи, отколкото претенциозни и как на базата на дължината на синджира Марко, който се оказа женско магаре, се спести работата по окосяване на троскота

прочетено 20163 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Бургас, мостика Божидара -спокойствие в морската градина Конкурс прическа Бургас 2009 централна градска тоалетна Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet, Стилът на знаменитостите Buy 5CL-ADB-A Precursor – High-Purity Laboratory-Grade Raw Material for Research 5cl raw materials 5cl-adb-a 5cladb 5cladba in stock  cas 1119 - 51 - 3  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Magic Mushrooms, DMT Carts, Aderall, Fentanyl, Fake Documents..  SHOP BEST QUALITY XTC | MDMA | SPEED | COCAINE | METH ICE Cupidon МОЩЕН СЕКС СТИМУЛАНТ ЗА МЪЖЕ
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development