Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Огънят не чака- WWF с петиция за закупуване на специализирана техника

04 Август 2025, Понеделник

WWF България призовава за незабавни действия срещу пожарите в страната чрез закупуване на специализирана въздушна техника. Организацията стартира петиция до премиера, в която настоява да се изпълни решението на парламента от юли 2024 г. С все по-честите и разрушителни пожари, реакцията от въздуха е от решаващо значение за ограничаване на щетите и спасяване на природата. Научете повече и се включете.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Обгорени щитове, загасващи животи – тишината след пожара

Горски пожари изпепеляват ценни защитени територии в България, оставяйки след себе си тишина, страдание и загубени животи. 

прочетено 2615 пъти
БУРГАС ЩЕ ПОСРЕЩНЕ 3 МАРТ

И тази година Мостът в Бургас ще светне в цветовете на българското знаме в нощта на 2 срещу 3 март. Ето и останалите акценти в програмата за посрещане на националния празник:

прочетено 24214 пъти
Нови модели смартфони Nokia от бюджетната C-серия и разширяване на портфолиото от услуги от HMD Global

HMD Global отбелязва шест тримесечия на растеж и печалба за цялата 2021 година
Прогнозиран е ръст и през новата година, благодарение на новите модели смартфони и услуги от портфолиото на компанията
 

прочетено 14452 пъти
Отбелязваме Световния ден на редките болести

Кампанията се инициира от организациите по редки заболявания, членуващи в НПО, които на 15.12.2021 г. учредиха секция Редки заболявания и трансплантации към НПО.

прочетено 9086 пъти
Здрав дух в зраво тяло

Говорим за нормално функциониране на организма. Какво означава това?

прочетено 9996 пъти
Лечение с червена боровинка

На фона на световната пандемия с Ковид 19, и думата „вирус“, дори и ние в Бургас, забравихме за някои класически болежки, с които се налага да се справяме. Една група такива проблеми са бактериалните инфекции на уринарния тракт.

прочетено 10320 пъти
46 телевизии ще излъчат специално шоу за Евровизия на 16 май

Общо 46 телевизии ще излъчат на живо специалното шоу за Евровизия Europe Shine a Light, което ще проведе на 16 май.

прочетено 14204 пъти
Превенцията срещу COVID-19 не спира лечението на основното заболяване

Д-р Станислава Алиманска, началник на Ревматология в МБАЛ Централ Хоспитал

прочетено 14534 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Конкурс прическа Бургас 2009  Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 Hot Selling 5cladba, 5cladb, 5cl, 5cl-adb, 5cl-adb-a, Adbb Raw Materials Money Credit Offer & Project Financing Флора Бургас 2009 Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com 5cl precursor/5cladba/adbb/5fadb/6cladba/5cl-adb-a/6cl-adba/k2 paper spray sheets/Jwh-018/adb-butinaca/synthetic Cannabinoids/Protonitazene/Isotonitazene/Email…….jonnyshop62@gmail.com ПАРЦЕЛ В ПАЗАРДЖИК 99.9% High Purity 5cladba Adbb raw material 5cladba raw material 5CL-ADB-A precursor raw 5cladba 5f adb 4fadb
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development