Сливен: Отбелязва се нов нюанс в политиката на данъчните служби в града

21 Април 2011, Четвъртък

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Бургас: Черноморец Бургас ще гони зли духове

Момчетата на Георги Василев нямаха физически вече физически сили и късмет да преборят тегнещият малшанс. Вратарят Борел издъни отбора като за световно

прочетено 9031 пъти
Писмо от синдикатите във връзка с предложенията на министъра на финансите за съкращаване на пенсионираните

Възмущение, че за пореден път от медиите се научава за решения на правителството, засягащи трудовите и служебните правоотношения в администрацията.

прочетено 4404 пъти
КНСБ: подписаха график за изплащане на дължимите работни заплати в "Напоителни системи"

До 31 март ще бъдат разплатени дължимите заплати и осигуровки за декември, януари и част от февруари

прочетено 5110 пъти
От рафинерията в Бургас замразяват цените за месец

Едномесечен мораториум за цените на горивата обявиха от бургаската рафинерия

прочетено 3674 пъти
Пакт за финансова стабилност на страната

Симеон Дянков се срещна с ръководството Българската търговско-промишлена палата за Пакт за финансова стабилност на страната

прочетено 5638 пъти
Левски би Черноморец с 1:0. Обаче мачът беше добре!

Левски остава на второ място, Черноморец на 6-то.

прочетено 4445 пъти
Симеон Дянков изненадващо гостува на Созопол

Противно на добрите маниери, които винаги е демонстрирал Симеон Дянков, все още министър на финансите посети Мегата на мощите - Созопол

прочетено 4348 пъти
Първа загуба на Черноморец-Бургас

„Черноморец-Бургас” прекъсна серията си от 18 мача без загуба. В последния кръг от есенния полусезон „акулите” отстъпиха с 0:2 при визитата си в Пловдив на местния „Локомотив”. Решаващ за изхода се оказа фактът, че 50 минути гостите играха с човек по-малко. Голям мач изнесе и вратарят на домакините Флориан Лучини, а и късметът обърна гръб на „акулите” в сблъсъка под тепетата.

прочетено 3693 пъти

хотел приморец Spirit of Burgas Конкур глазами зрителя Конструкция Дантела АРКУТИНО Подводен свят Ротари Клуб Бургас поздравява Петко Сиреков Ремонтира рециклира носачи шарнирни болтове vvz Етнографски музей Бургас Четвърти рожден ден