Най-новият резултат от Вашето търсене:
„Черноморец – Бургас” тренира на колела след победата над Сливен с 1:0

17 Октомври 2009, Събота

Красимир Балъков отново реши да разнообрази денят за възстановяване в отбора, след победата над Сливен с 1:0. Футболистите извадиха велосипедите точно в десет сутринта и се отправиха към морската градина на Бургас, където в продължение на един час въртяха педалите по крайбрежната алея. Спортуващите в парка и минувачите спонтанно аплодираха „футболистите на колела”, не бяха редки и възгласите „Браво акули”!

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Пламен Крумов се завърна с победен гол за „Черноморец”

След 7-месечно отсъствие от терените заради контузия щатният капитан на „Черноморец-Бургас” Пламен Крумов се завърна в игра по най-добрия начин. Бързоногият футболист вкара безценен гол за победата на „акулите” с 1:0 при гостуването на „Сливен” в първия мач от 9-ия кръг на „А” група. Агитка от 50-ина фенове на бургазлии приветства успеха на любимците си върху тежкия разкалян терен на стадион „Хаджи Димитър”. Черноморци продължиха серията си от мачове без загуба, които вече са 11 поредни.

прочетено 2967 пъти
„Акулите” и родният тим на Балъков направиха нулево реми

В приятна за окото контрола „Етър” и „Черноморец-Бургас” направиха нулево реми пред около 1 000 зрители на стадион „Ивайло”. Контролата в старопрестолния град се игра при летни температури /29 градуса/, които затрудниха действията на футболистите.

прочетено 2509 пъти
„Черноморец-Бургас” изпусна да победи „Монтана” на „Лазур”

„Черноморец-Бургас” загуби първи точки пред собствена публика. След 4 победи на стадион „Лазур” от началото на сезона „акулите” изпуснаха да победят новака „Монтана” и мачът от 8-мия кръг на „А” група завърши наравно – 1:1. Двубоят премина под непрекъснат дъжд, който облагодетелства футболистите на гостите в стремежа им повече да рушат играта. „Акулите” очаквано наложиха териториален превес веднага след първия сигнал на главния съдия Антон Генов. В 8-мата минута опасен изстрел от фал на Костадин Дяков беше отразен със сетни усилия от вратаря на гостите Цветомир Цанков. „Монтана” отвърна с далечен удар на Даниел Гаджев, след който Паскал Борел отби топката в напречната греда. В 31-вата минута Дуду свали топката с глава за Марсио Нуно, чийто шут с мъка бе отбит от Цанков. Последваха две разбърквания в наказателното поле след корнери, ала мрежата на „Монтана” остана суха. Меле се оформи и в 38-ата минута, когато Дуду остана под кълбото и не успя да го засече от непосредствена близост.

прочетено 3839 пъти
Фернандес и Морис тренират с топка

Двамата контузени футболисти на „акулите” Адриан Фернандес и Матиас Морис тренираха днес наравно със своите колеги. Според лекарския щаб на тима, те са вече напълно готови за сериозните натоварвания, които ги очакват в шампионатните двубои.

прочетено 2571 пъти
Футболистите на “Черноморец – Бургас” тренираха в Правец

Под ръководството на Красимир Балъков играчите направиха интензивна тренировка в петък след обяд. В самото начало на заниманието, мениджърът още веднъж постави акцента върху важността на предстоящия мач с „Локомотив” Мездра и призова към пълна концентрация своите футболисти.

прочетено 2431 пъти
„Черноморец-Бургас” се готви за битка в Мездра

„В Мездра ни чака мач на характерите, мъжки мач. Нееднократно казах на момчетата да се готвят за битка. От спортно-техническа гледна точка не се притеснявам, защото имаме добри футболисти, но борбата ще бъде много сериозна. Важно ще бъде и кой ще надделее в психологически план”, заяви мениджърът на „Черноморец-Бургас” Красимир Балъков на традиционната си пресконференция преди всеки мач от „А” група. В 5-тия кръг „акулите” гостуват на „Локомотив” /Мз/ на 12 септември /събота/ от 17 ч.

прочетено 2558 пъти
Черноморец-Бургас извоюва точка с човек по-малко

„Черноморец-Бургас” завърши наравно 1:1 при гостуването си на „Берое” в първи мач от 3-тия кръг на „А” група. „Акулите” извоюваха точката, след като повече от час играха с човек по-малко. В 27-ата минута главният съдия Христо Ристосков показа директен червен картон на Траян Дянков, без да има основание. Нападателят на „Берое” Георги Андонов първо фаулира капитана на бургазлии, за да излезе пред него, а после се строполи артистично на терена. След излизането си Дянков предаде лентата на Николай Кръстев.

прочетено 3416 пъти
Гол-шедьовър за „Черноморец - Бургас” отново отличен като най-красив

Първият от двата гола на Мишел Платини при победата на „Черноморец-Бургас” над „Локомотив” /Пд/ с 2:1 отвя конкуренцията в спора кой е номер едно по красота във 2-рия кръг от първенството на „А” група. Ефектното попадение на бразилеца спечели убедително гласовете на футболните фенове в класацията на спортната Ринг ТВ. В 15-ата минута Гонзалес центрира отдясно, Фернандес чукна топката с глава, а Платини по магически начин я оплете в мрежата след феноменален удар с пета. Дори и отличният в този мач вратар на пловдивчани Акалски остана като препариран.

прочетено 2336 пъти
Втора победа на волята и мъжеството за „Черноморец - Бургас”

Футболистите на „Черноморец - Бургас” се поздравиха с втора поредна победа от началото на първенството в „А” група. С 2:1 на стадион „Лазур” беше подчинен отборът на „Локомотив” /Пд/. Трите точки бяха извоювани със завидна воля и мъжество, с каквито „акулите” се наложиха и над „Черно море” със същия резултат в 1-вия кръг от шампионата.