Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Световна купа по спортни танци Бургас - Програма

29 Август 2013, Четвъртък

30  елитни двойки ще се състезават на Световната купа по спортни танци, която ще се проведе  на 31 август в рамките на Международния турнир Купа Бургас

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Световната купа по стандартни танци - Бургас

Двадесет и осми международния турнир по спортни танци Купа Бургас - 2013 ще се проведе в края на Август. Подробности за събитието бяха представени на специална пресконференция в присъствието на председателя на бургаския клуб по спортни танци Бургас 1975 – г-н Андрей Тодоров.

прочетено 15925 пъти
Зумба – фитнес

Бургазлии говорели най-много за Зумба и затова не се възмущавали от суматохата около шистовия газ.

прочетено 8292 пъти
звезди излизат на XXV Международен Турнир „Купа Бургас 2010”

Най-добрата младежка двойка в латиноамериканските танци Иван Карастоянов – Никол Николова от КСТ „Бургас 75” ще атакува челната десетица на световната рейтинг листа. Това ще стане на предстоящия в края на идващата седмица най-голям международен турнир у нас - IDSF International Open „Купа Бургас 2010”. За първи път тази година за младежи от 17 до 19 г. ще се проведе открит турнир, който носи точки за световната ранглиста. В момента Иван и Никол заемат престижното 12-то място в класацията на Международната федерация по спортни танци /IDSF/ с 210 точки, което е най-големият успех за българска младежка двойка. Участието на талантливите възпитаници на Бургаския клуб в турнира „у дома” ще им даде възможност да спечелят нови точки в актива си и да се придвижат напред в световната класация.

прочетено 4008 пъти
Бургаски успех на Световната купа за професионалисти „Латиноамерикански танци” в Москва

Най-добрата българска танцова двойка в латиноамериканските танци Ивайло Тончев – Елена Зарницина зае място в първата десятка на 15-то издание на Световната купа за професионалисти – Латиноамерикански танци в Москва. Купа „Кремъл 2009” е кръг от турнирите за „Големия Шлем” на WDC /World Dance Council – Световен танцов съвет/. Той се провежда под патронажа на Президентството на Русия, кмета на Москва, Министерството на спорта и туризма на Русия и Националния олимпийски комитет на Русия.

прочетено 3233 пъти
Танцьори от 24 държави на XXIV Международен турнир по спортни танци в Бургас

Танцови двойки от 24 държави ще вземат участие в XXIV – то издание на международния турнир по спортни танци „Купа Бургас 2009”, стана ясно на провела се пресконференция в Община Бургас. На срещата присъстваха зам.-кметът по образование и култура Йорданка Ананиева, зам.-кметът по здравеопазване и спорт д-р Лорис Мануелян и председателят на клуб по спортни танци „Бургас `75” Андрей Тодоров.

прочетено 5647 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
евро 2008 Buy 5CLADBA/5FADB/ADBB new bmk and pmk MDMB-INACA/Buy K2 paper spray/JWH-018/ADB-BUTINACA/NOIDS 5cl Precursor/GHB GLB  витраж3 Алеша Старият Бургас Жреци на музите 2009 Strongest 5cladba 5CL-ADB-A precursor Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids, SGT-78, AB-CHMINACA/AB-FUBINACA  Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC Странджа, старите дървета Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development