Община Бургас: семинар за подобряване превенцията срещу наркотици
19 Март 2011, Събота
През следващата седмица в Бургас се организира семинар за повишаване превенцията срещу употребата на наркотични вещества сред непълнолетни
Още по темата >
106 автори са участвали със свои фотографии. Обособени са нови категории: участници до 23 години и раздел Видеожурналистика за кратки новинарски видеоклипове.
Новата индустриална зона е в близост до железопътно трасе. Община Бургас кани всички инвеститори, развиващи екологично чисти, високотехнологични производства, например: логистични паркове, зърнобази, производства в областта на електрониката и др.
Глаукома е болест, една от водещите причини за слепота в света. Заболяването се свързва с повишено вътреочно налягане, което уврежда нервните клетки на ретината.
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.