Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Проблемите на миграцията бяха обсъдени на кръгла маса в Бургас

16 Декември 2009, Сряда

Проблеми на миграцията и интеграционната политика бяха обсъдени на кръгла маса в Бургас. Дискусията на тема „Миграционна и интеграционна политика в България – национално и местно ниво” се проведе в заседателната зала на Община Бургас. Срещата, организирана от Европейския институт в София, е по проект „Подкрепа за разработването на политики и стратегии за успешно икономическо и социално интегриране на имигранти от трети страни в България”, финансиран от Европейския Интеграционен фонд.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Имигрантска Коледа

Информационен център за интеграция на имигранти гр. Бургас открит от Мисията за България на Международна организация по миграция (МОМ), с подкрепата на Европейски фонд за интеграция на граждани на трети страни oрганизира:Имигрантска Коледа На 17 декември 2009 г., от 17:00 часа, в ресторант „Дилайт”, ул. „Славянска” № 3, гр.Бургас

прочетено 3463 пъти
сичката мара втасала

Ръководителят на Мисията за България на Международна организация по миграция (МОМ) г-жа Илиана Дерилова , създадения с подкрепата на Европейски фонд за интеграция на граждани на трети страни Информационен център за интеграция на имигранти гр. Бургас и мобилен екип от експерти в рамките на проекта на МОМ „Създаване на мрежа от информационни центрове за имигранти в България „по схема BG EIF 2007/01 за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ за реализиране на дейности, целящи внедряване в практиката на „Общите основни принципи на политика за интеграция на имигранти в ЕС”, създаване на методология за напредъка, изграждането на капацитет за реализация на тези дейности организират :

прочетено 3700 пъти
Pроверка във фирма в Перник по сигнал за груби нарушения на трудовото законодателство и погазване на човешки и синдикални права

Основната Синдикална организация (СО) на КНСБ при „Мапа-Дженгиз” и Регионалната структура (РС) на КНСБ в Перник извършиха проверка във фирмата по сигнал за груби нарушения на трудовото законодателство и погазване на човешки и синдикални права.

прочетено 3245 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Храм св.св. Кирил и Методий Международен Семинар на фризьорите София Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19 Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com небе Spirit of Burgas Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Acquista cocaina rosa sintetica, acquista 4-mec, acquista eroina, ordina cocaina, acquista GHB, Acquista 2C-B, acquista cocaina
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development