Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Обири в магазин за мебели и в хотелска стая на английски туристи



07 Юли 2006, Петък


Автор: Burgas Info



Чрез взломяване на входната врата е проникнато в магазин за мебели, намиращ се на бургаската улица «Сливница», откъдето е извършена кражба на сумата от 1 627 лв. , съобщиха от полицията.
Друга кражба е извършена от стаята на английски турист.
По неустановен до момента начин от хотелската стая в Слънчев бряг, е извършена кражба на 500 английски лири и видео-камера. Работата по случая продължава от служители на РПУ Несебър.


Прочетено: 2316 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Мой хороший знакомый из Бургаса ПАРЦЕЛ В ПАЗАРДЖИК лека вечер Пристанище Приморско бургаска среща созопол Международен Семинар на фризьорите София Мебелна Фабрика ДИЕЗ Тройна дъга над Бургас Мото клуб Supply low price 5cladba fast delivery ФАРА НА АХЕЛОЙ
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development