Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Пристанище Бургас е с нов изпълнителен директор



30 Юни 2006, Петък


Автор: Burgas Info



Пристанище Бургас е с нов изпълнителен директор от днес - досегашният член на Съвета на директорите Аргир Бояджиев. Сегашният директор кап. Манол Манолов остава член на съвета. Това решение беше взето по време на заседание на Съвета на директорите на бургаското пристанище, съобщават от Министерство на транспорта.


Промени има и при членовете на Съвета на директорите. Досегашният председател на съвета Десислава Терзиева е освободена и на нейно място е назначена Нели Бенева, държавен експерт в дирекция „Координация на програми и проекти” в Министерството на транспорта.
Останалите членове Любомир Манджуков и Бранимир Петров запазват постовете си.
Промените в ръководните органи на „Пристанище Бургас” ЕАД влизат в сила от днес.




Прочетено: 3054 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy Citra Online WhatsAPP: +63 910 922 9370 kupi dari Mephedrone/4MMC/3MMC/3CMC/4CMC/APVP/Crystal Meth/5fadb/5cladba/K2 paper spray/ab-pinaca/Fentanyl powder/Alprazolam powder/Amphetamine/Heroin/Bromadol/Clonazepam powder/Buy Ketamine online/Xanax powder Купете перорален разтвор на Nembutal Pentobarbital за спокойно излизане с BITCOIN/USDT Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 Signal: +(34)607218704) Buy weed,Ketamine Online Buy Adderall XR 30mg Online 5CLADBA for sale online, Buy 5cladba online, Buy 5cladba precursor online, Order 5CLADBA Online Buy 5CLADBA Online, Purchase 5CLADBA Online, Where to buy 5CLADBA Online, Купете перорален разтвор на Nembutal Pentobarbital за спокойно излизане с BITCOIN/USDT мебели,кухни,вградени гардероби,спални,легла,секции,антрета,детски стаи,мебели за хола,офис мебел по поръчка Buy JWH-018/5fadb,5cladba/5cl precursor,6cladba/adb-butinaca/Buy K2 paper spray liquid/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/ Email…….jonnyshop62@gmail.com Залез Où acheter du Nembutal Pentobarbital en Suisse
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development