Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Нафтекс победи Пирин 2001 с 2:0

20 Юни 2006, Вторник

Автор: Burgas Info

В първи полуфинален мач за първенството на страната - юноши младша възраст, родени през 1989 година, отборът на Нафтекс с треньор Атанас Димов се наложи над гостите от Благоевград с 2:0. Мачът се игра на стадиона в град Камено пред около 100 зрители, а головете за Нафтекс отбелязаха Светослав Козаров в 36-та мин. и Кристиян Трифонов в 43-та минута.

Домакините пропуснаха да спечелят още по-убедително срещу отбора, воден от Ивайло Андонов, а в герой на мача се превърна вратарят на Пирин 2001 спасил три стопроцентови положения за гол на младите бургаски футболисти.
Рефер на двубоя бе Ангел Бекяров, а делегат Атанас Узунов.
Реваншът е в петък - 23 юни в Благоевград.

Утре от 18.00 часа на стадион Червено знаме в столицата, децата на Нафтекс родени през 1991 година с треньор Димчо Ненов ще изиграят първия си полуфинален мач срещу отбора на ЦСКА. Реваншът на този двубой е в събота.

В четвъртък - 22 юни, юношите старша възраст на Поморие с треньор Иван Цветанов, гостуват за ответен мач на Спартак Пловдив. В първата среща играна в понеделник на стадиона в кв. Долно Езерово нашите се наложиха с 2:1.

Прочетено: 2326 пъти