Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Изграждат КПП и на пътя Царево – Ахтопол



19 Юни 2006, Понеделник


Автор: Burgas Info



Кметът на Община Царево инж. Петко Арнаудов издаде заповед,с която възложи на началника на РПУ- Царево да открие временен контролно - пропускателен пункт.
Пунктът ше функционира от 20 юни до 15 септември т.г.
Той ще бъде изграден на улицата, отвеждаща към к-г “Нестинарка”, с цел да не се допуска преминаването на тежка пътно-транспортна и строителна техника, включително камиони, пренасящи строителни материали.
Това е отклонението от пътя Царево – Ахтопол в посока към къмпинга. Тази мярка е предприета от кмета във връзка със засилване на контрола върху изпълнението на негова заповед от 5.04.2006 г. за забрана на строителните и монтажните дейности в строителните граници на населените места Царево, Ахтопол, Варвара, Лозенец, Синеморец и Резово, както и поради постъпили напоследък сигнали за неспазване на заповедта и продължаване на строителството .


Прочетено: 3198 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Приятелки в три цвята Заслон в местност Живия огън buy cocain,apvp,amphetamine,mephedrone,4cmc,meth,ectasy,mdma,ketamine,speed paste,2cb,lsd,alprazolam, Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam, clonazolam,etizolam,flunitrazolam Buy 100% quality counterfeit notes/fake documents WhatsApp: +447401473736 Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids, SGT-78, AB-CHMINACA/AB-FUBINACA  Мебелна Фабрика ДИЕЗ Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018/3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC  Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210 Балчик Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK,
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development