Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Борисов: Доган се забавлява с българските политици



06 Април 2006, Четвъртък


Автор: Burgas Info



Държавата е изоснови грешно конструирана, заяви вчера в сутрешния блок на bTV кметът на София Бойко Борисов. Според него обръчите от фирми, за които лидерът на ДПС Ахмед Доган говори, са корупционен модел. Той смята обаче, че фирмите не са виновни. След като само по този начин можеш да получиш обществената поръчка, отиваш и се молиш на политическата партия, коментира той. Обръчът се оформял, когато веднъж си дал пари и след това чакаш да си ги вземеш. Затова аз искам да променим изоснови грешно конструираната държава, каза кметът.
Според Борисов Доган за сетен път е показал, че е най-добрият български политик. Уважавам изключително неговата възможност и начин да се изважда от ситуациите, в които попада, каза той. Според кмета Доган се надсмива на политиците и играе с по два-три хода напред. "И онзи ден ги беше строил, цялото ръководство на БСП во главе с премиера и шефа на парламентарната им група и един час им чете лекции и те чинно записваха, г-н Миков си пишеше в един тефтер какво е обръч, а Доган им чертае каца", обясни Борисов. Според него лидерът на ДПС се забавлява с българските политически партии. Кметът смята, че в смесените региони ДПС извършва геноцид над българските фирми.
Зам.-председателят на парламентарната група на НДСВ Борислав Великов коментира пред "Новинар", че няма наблюдения Ахмед Доган да води политика на геноцид спрямо българските фирми в смесените региони. Не смятам, че лидерът на ДПС унижава коалиционните си партньори, заяви депутатът. "Аз също бях там заедно с Николай Свинаров и е право на г-н Миков да си води записки", коментира Великов.
"Който може - пише", така председателят на парламентарната група на Коалиция за България Михаил Миков коментира изявлението на столичния кмет. Колегата му от БСП Костадин Паскалев пък лаконично каза: "Прав е Борисов."
Борисов определи себе си като десен политик и каза, че би подкрепил кандидат на десните, зависи обаче кой е той. Ако той е Филип Димитров, няма да го подкрепя, каза той. Кметът беше категоричен, че няма да се кандидатира за президент, защото "има да асфалтира, да прави кучкарници и да бърше това, което СДС 10 години като синя партия начело с Иван Костов е направило в София".



Прочетено: 3049 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Списание Влъхвите Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Мото клуб Snow/Silver/Charcoal/Brown Bengal Kittens: WhatsApp: +27842597191 Странджа Гората казан с тръжи Кокили за Строителите-супер НОВО!!! Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com  For more products, please consult through the following contac Морската градина в Бургас Флора Бургас 2009 Созопол Щрауси край Грудово
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development