Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Любомир Пантелеев приема областния валия на Къркларели



30 Март 2006, Четвъртък


Автор: Burgas Info



Областният управител Любомир Пантелеев ще се срещне с новия областен управител на област Къркларели, Република Турция г-н Хюсеин Авни Джош.
Това е първата визита на губернатора в България.
Срещата се бъде утре, 31 март, петък, от 11 часа в областната администрация.
Хюсеин Авни Джош ще бъде придружаван от председателя на търговско- промишлената палата на Къркларели Хасан Бузол.
В срещата ще вземе участие и генералният консул на РТурция в Бургас Ахмет Юлкер.


Прочетено: 2696 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Бургас, ФЛОРА 2008 братска дялба 5cladba 5fadb Low Price 6cladbb Fast Shipping 4cladb raw material Черноморец-Поморие Търсим проект, в който да инвестираме Аз с майка и татко Странджа, Бръшлян Летния театър на Бургас моите цветя Бургас-моста Небе
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development