Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

В Поморие регистрират кладенците



10 Март 2006, Петък


Автор: Burgas Info



Съгласно Закона за водите собствениците или ползвателите на имоти, където се намират изградени кладенци, са длъжни да ги регистрират в общината, като заявят данни относно имота, където се намира кладенецът, трите имена на собственика на имота, годината на построяване на кладенеца, целите, за които се използва водата и начина на добиването и - съобщи радио Милена.

За целта собствениците на кладенци е необходимо да се явят в стая №25 на Община Поморие в срок до 28 март 2006г.



Прочетено: 1874 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Пристанище Созопол Данил Хебел ремонтира,кормилна система Конкурс прическа Бургас 2009 Международен Семинар на фризьорите София ЛОНДОН Предлагаме инкубатори за люпене на яйца Богориди, Бургас морето и ние Първа копка Ботева и Фердинандова Забранено за нудисти
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development