Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

62 награди от изборната томбола останаха невзети от гражданите



08 Януари 2006, Неделя


Автор: Burgas Info




62 награди от изборната томбола останаха невзети от гражданите. Крайният срок за получаване на печелившите ваучери бе 31 декември 2005 г.
Не бяха взети 12 телевизора, 8 DVD и 42 мобилни телефона.
В същото време 62 спечелили са си взели наградите – 12 DVD, 13 телевизора и 37 мобилни телефона.
След обобщаване на информацията от цялата страна, Министерски съвет ще вземе решение какво да се прави с останалите предмети.


Прочетено: 1908 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Колоски на белом фоне парапетът до Роза След баня Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Черноморец-Поморие Мото клуб Spirit of Burgas Театър за драма. опера и балет, Бургас. Списание Влъхвите
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development