Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Хванаха мним шеф на варненската митница с 14 висящи дознания



03 Януари 2006, Вторник


Автор: Burgas Info



Около обяд днес служители на сектор "Икономическа полиция" към РДВР-Варна задържаха 47-годишния Д.Г., осъждан, от София, в момент на опит за измама, съобщи пресцентърът на РДВР-Варна.
В периода юли - декември миналата година, пред директори на учреждения и обществени организации във Варна, задържаният се е представял за началник на Районна митница - Варна.

Той е обещавал доставка на изгодни цени на конфискувани от митницата стоки - леки автомобили и компютърна техника.

След получаването на парите Д.Г., под предлог, че отива до офис в центъра на града да оформи документацията по сделката, се укрил с получените суми.


До момента в РДВР-Варна са документирани 4 извършени от задържания измами. Общият размер на нанесените щети е около 7000 лв., добавиха от РДВР


Д.Г. е обявен за общодържавно издирване от регионалните дирекции в София, Варна, Пловдив, Велико Търново, Бургас, Разград и Добрич, във връзка с множество измами, извършени по гореописаната схема, допълват от РДВР.

Срещу задържания има заведени 14 висящи дознания в различни РПУ в страната.

Д.Г. е задържан за 24 ч. Работата с него продължава, води се дознание. Предстои гледане на мярка за неотклонение на задържания.




Прочетено: 2624 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Threema: FA8K9CNT /  Acquista Etilpentedrone, acquista HEX-EN, acquista N-Etilesedrone, acquista HEXEDRONE, acquista Nep, MDPHP, acquista a-PiHP online къщичка в градината Бургас-моста вечерен Бургас  Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 Александропулис, юни.2007 ll BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Threema ID: FA8K9CNT /  Buy Ethylpentedrone, buy HEX-EN, buy N-Ethylhexedrone , buy HEXEDRONE, buy Nep, MDPHP, buy a-PiHP online Тройката, паметника BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 PAPER SHEETS,K2 SPRAY LIQUID,K2 SPICE Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information WhatsApp.......+16823344611 Telegram......@samgaston Signal.. Машините на Леонардо
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development