Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

„Нафтекс” ще участва в Коледния турнир на Община Бургас

14 Декември 2005, Сряда

Автор: Burgas Info

Днес бе изтеглен жребият за традиционният Коледен турнир на малки вратички на Община Бургас. И през тази година интересът към турнира е голям, но броят на отборите е редуциран до шест. Това е продиктувано от факта за вдигане качеството на двубоите в предварителните групи и във финалната фаза.

След жребия стана ясно, че „Нафтекс” ще бъде водач на група „В”, където попаднаха отборите на „Ветерани” и „Векта” Пловдив. В другата група са тимовете на „Поморие”, „Несебър” и „Черноморец” 919.

Двубоите ще се играят в петък и събота в спортна зала Младост от 10 да 15 часа, като регламентът предвижда мачове по системата всеки срещу всеки в групите, след което ще има двубои за 5-6, 3-4 и 1-2 място. Класирането се извършва по точки, при равенство в точките се взимат под внимание директните двубои и след това головата разлика.

Ето програмата за мачовете на „Нафтекс”

- петък 13.30 часа „Нафтекс” – „Ветерани”;
- събота 10.00 часа „Нафтекс” – „Векта” Пловдив.

В събота от 11.30 часа започват финалните двубои в турнира. Закриването е в 15 часа същия ден. Организаторите са предвидили награди за победителите. За отбора спечелил първото място футболна топка и спортни фланелки. Ще бъдат раздадени и индивидуални награди за най-техничен състезател, за голмайстор и най-добър вратар на турнира.

Прочетено: 2261 пъти