Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Комисия ще следи строежа на читалището в Поморие



27 Октомври 2005, Четвъртък


Автор: Burgas Info



Петчленна комисия ще следи зорко довършителните работи по изграждането на прословутото читалище в Поморие, решиха съветниците на заседание на общински съвет. Повече от година строежът беше замразен заради проверката на похарчените пари - съобщи радио Милена.

Половин час съветниците спориха дали сумите по строежа не са надвишени с близо 200 000 лв. и дали инвеститора да е друг или същия.

В крайна сметка надделя решението фирмата на Щерион Сариев да довърши строежа на читалището, а комисията в състав: Яни Пападопулов, Янчо Славов, Пламен Ризов, Христо Бошнаков и новоназначеният гл. инженер в общинската администрация Саваклиев ще отчитат направеното на всяко заседание в точка текущи. Според съветникът Яни Пападопулов до една година читалището трябва да бъде завършено.



Прочетено: 2157 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Индивид в Червено море полети и пристани 01 Crystal Meth/Amphetamine/Apvp/Flakka/3mmc/4mmc/Ketamine/K2 paper sheet spray/5fadb/5cladba/ADBB/MAM-2201,MDPV,MDPHP Powder Подводен свят Ето го Немо Бургас Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids, SGT-78, AB-CHMINACA/AB-FUBINACA  contact for more information WhatsApp.......+16823344611 Telegram......@samgaston Signal........+14087804945 Text Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam, clonazolam,etizolam,flunitrazolam горноезеровски циганин Конкурс прическа Бургас 2009 Рибарското селище край Бургас
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development