Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

В Несебър засилват контрола върху диви и домашни птици



17 Октомври 2005, Понеделник


Автор: Burgas Info



Кметът на Несебър Николай Трифонов издаде заповед по повод констатираното заболяване инфлуенца /грип/ по птиците на територията на Турция и Румъния иза предотвратяване появата на заболяването на територията на страната.

В заповедтта се казва, че собствениците на птицевъдни обекти на територията на Община Несебър трябва да засилят охраната и осигурят условия за дезинфекция на влизащите хора и транспортни средства.
Също така кметовете и кметските наместници се задължават да актуализират списъците за броя на птици по видове и до 25.10.2005 г. да се предоставят на ветеринарните лекари по места.
Забранява се пускането на птици и свине по улиците, и достъпа на водоплаващите птици по водоемите.
В общината се забранява лова на пернат дивеч, с изключение на фазани и яребици.
Представителите на Съюза на ловците и риболовците в България трябва да организират обхождане на водоемите и сигнализират в случаи на умрели прелетни птици.
Населението незабавно да сигнализира в кметствата и ветеринарните служби за всеки случай на повишена смъртност при птици и при откриване на диви прелетни птици.
РПУ Несебър трябва да засили контрола върху превозни средства, превозващи птици и свине.
Забранява се продажбата на всички видове живи животни на територията на община Несебър.



Прочетено: 2622 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Pepi Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Купете K2 хартия, спрей и листове хартия K2, напоени с подправки, онлайн с Bitcoin/USDT Welcome  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam, clonazolam,etizolam,flunitrazolam, Potassium Cyanide Powder,  Ephedrine HCL, Ibocaine,Etizolam, Lidocaine HCL Powder, Diazepam 10mg, Пони тоже кони Машините на Леонардо Мебелна Фабрика ДИЕЗ
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development