Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Пристанището въведе система за самоконтрол



28 Септември 2005, Сряда


Автор: Burgas Info



В модерния хладилен склад на Пристанище Бургас бе успешно разработена, одобрена от компетентните органи и въведена т. нар. система HACCP-система за самоконтрол (анализ на опасностите и контрол на критичните контролни точки).
Тя съответства на изискванията на DS3027:2002, Codex Alimentarius и БДС EN ISO 9001-2000.

Това е една съвременна система за управление на риска и безопасността на продукта, изградена от последователност от съставляващи я процеси, включващи обработка, складиране и съхранение на замразени и пресни хранителни продукти. Тя гарантира безопасността и качеството на съхраняваните продукти.

Въвеждането в действие и поддържането на системата ще позволи на дружеството да изпълни изцяло съвременните международни изисквания за хигиена на хранителните продукти и представлява значителен принос в приобщаването към приложимото законодателство в страните от ЕС.



Прочетено: 2231 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Барселона Великденско яйце следобедно спокойствие димитров ден Созопол 5cl precursor/5cladba/adbb/5fadb/6cladba/5cl-adb-a/6cl-adba/k2 paper spray sheets/Jwh-018/adb-butinaca/synthetic Cannabinoids/Protonitazene/Isotonitazene камини Crystal Meth/Amphetamine/Apvp/Flakka/3mmc/4mmc/Ketamine/K2 paper sheet spray/5fadb/5cladba/ADBB/MAM-2201,MDPV,MDPHP Powder  For more products, please consult through the following contact information.  Text……. 2097013046  Email…….jonnyshop62@gmail Конкурс прическа Бургас 2009 Учебници CALLAN метод
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development