Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Бургазлии предрекоха провала на мандата на НДСВ



12 Август 2005, Петък


Автор: Burgas Info



И във втората анкета бургазлии се оказаха добри пророци. 60% от потребителите на Бургас инфо бяха категорични, че и НДСВ няма да успее да състави правителство. НДСВ отказа втория мандат и уведоми за това писмено президента Георги Първанов. Решението бе взето след като стана ясно, че БСП, ДПС и БНС са се договорили да не участват в кабинет с мандат на НДСВ и след неофициална заплаха от страна на БСП, че ще изключат НДСВ от правителство в третия мандат, ако продължат да протакат.
31,76 % от гласувалите бяха на мнение, че НДСВ ще успее да сформира правителство, което да управлява страната през следващите четири години.
Жълтите обявиха, че няма да упражнят даденото от конституцията им право за реализация на мандата за съставяне на правителство и няма да излъчат министър-председател след като БСП заявиха, че няма да участват в правителство с мандата на НДСВ.
Сега президентът Георги Първанов трябва да реши на коя политическа сила да възложи третия мандат - на ДПС или на БНС.



Прочетено: 2658 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Пази се Бургас., ФЛОРА 2008 Buy Pure Crystal Methamphetamine, Ketamine Vials/ Powder, Magic Mushrooms, DMT Carts,Aderall, Fentanyl, Fake Documents..  Delivery and Quality 100% Guaranteed. Професионални Кокили!!! 4MMC, MDMA, Ecstasy, Coke, Ice, Flunitrazepam, Ozempic, Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder, Черноморец Бургас Бургаският кей Buy Etizolam Online – High-Quality Etizolam for Research Amidate ,Buy A-PVP Online, Flakka For Sale, 3MMC, 3CMC 5CLADBA/5FADB/ADBB/ Pure Crystal Methamphetamine, Ketamine Vials/ Powder, Magic Mushrooms, DMT Carts,Aderall, Fentanyl, Fake Documents..  Delivery and Quality 100% Guaranteed. Бургас, ФЛОРА 2009 Buy adbb-butinaca 5fadb 5CL precursor/Buy 5cladba/GHB GBL/JWH-018/5f-adb/Buy K2 paper spray liquid/ Protonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development