Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

На лов за пернат дивеч от утре



12 Август 2005, Петък


Автор: Burgas Info



В събота официално се открива ловният сезон. Министри и депутати ще излязат с ловна дружинка за пернат дивеч край Бургас.
До края на месеца ловджиите ще могат да отстрелват пъдпъдъци, гълъби, гургулици, бекаси и бекасини. През септември ще започне ловът на благороден елен и лопатар, а през октомври - на дивата свиня и сърната. Ловният сезон се открива през август поради две причини. Първата е, че тогава се прибира реколтата и се освобождава пространство за лов. Другата е биологичното развитие на дивеча. По това време малките на гургулицата, пъдпъдъка, бекасите, бекасините и гривека вече са отгледани и може да се ловува.
Българите плащат 2 лв. за ловен билет. Той важи един месец за дребния дивеч. Същата е цената и за един ловен излет. Разрешителното за лов обаче струва 15 лв. Чужденците плащат по-скъпо. За разрешително дават 42 лева. За всеки отстрелян пъдпъдък например плащат допълнително по 4 евро.


Прочетено: 4349 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam,clonazolam,etizolam,flunitrazolam Декоративната кула до хотел Конкур глазами зрителя Старият Бургас 5cladba raw material 5CL-ADB-A precursor raw 5cladba 5f adb Купете перорален разтвор на Nembutal Pentobarbital за спокойно излизане с BITCOIN/USDT късче от Морската градина Купете ОНЛАЙН GHB, GBL гама бутиролактон почистващ препарат за джанти с чистота 99,9% Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA cas : 779974-89-9 , N-Ethylheptedrone ,Order Nep Pentedrone Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development