Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

100 отбора се пускат в надпревара по стрийтбаскет



12 Април 2005, Вторник


Автор: Burgas Info



Третият градски турнир от националната верига по стрийтбаскет ще се проведе в Бургас на 23 и 24 април. В спортната надпревара се очаква да вземат участие около 100 отбора от цялата област. Възрастовите групи в които са разделени състезателите са до 18 години.
Всеки отбор ще се състои от трима състезатели.
Квалификациите ще се проведат на 23 април в дворана училище “Васил Априлов”.
Финалните срещи ще бъдат на следващия ден на площад “Тройката”.
Победителите в различните възрастови групи ще имат право на участие във финалния турнир, койго ще се проведе в София през месец май.
По време на турнира организаторите са предвидили и конкурс за забивки в кош, както и приз за най- добър стрелец от зоната за три точки.
По същото време градски турнири ще се проведат и във Варна, Пловдив, Сливен, Плевен, Шумен и Габрово.


Прочетено: 3109 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка