Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Концесионерът на морските летища в Бургас и Варна ще стане известен утре



07 Април 2005, Четвъртък


Автор: Burgas Info



Министерският съвет одобри Доклада за класирането на кандидатите в обявената неприсъствена процедура за избора на концесионер на морските ни летища в Бургас и Варна. Той беше внесен в МС от вицепремиера и министър на транспорта и съобщенията Николай Василев в качеството му на председател на Конкурсната комисия, назначена от премиера Симеон Сакскуборгготски, съобщиха от пресцентъра на Министерството на транспорта и съобщенията.
Избраният концесионер ще бъде оповестен утре в 13 часа в Гранд хотел София, зала София след обнародването на решението на Министерския съвет в Държавен вестник. Чл. 25 от Правилника за прилагане на Закона за концесиите гласи, че членовете на комисията са длъжни да опазват тайната на съдържащата се в предложенията информация, да не изнасят материалите за конкурса извън определеното място за заседаване на комисията и да не дават изявления пред средствата за масово осведомяване преди обнародването в "Държавен вестник" на решението на Министерския съвет за определяне на спечелилия конкурса участник.


Прочетено: 2712 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Храбрая ворона Crystal Meth/Amphetamine/Apvp/Flakka/3mmc/4mmc/Ketamine/K2 paper sheet spray/5fadb/5cladba/ADBB/MAM-2201,MDPV,MDPHP Powder   Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19 Регулиращи Кокили за Шпакловка и Oкачени тавани Фрагмент от сграда в Бургас 5cl Precursor,5cladba Precursor, 5cladbb Precursor,yellow Powder 5cladba precursor на границата с брега Buy Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder,  Ephedrine HCL, Ibocaine,Etizolam, Lidocaine HCL Powder, Diazepam 10mg, Pain Meds, Anxiety Pills Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin тия бански нищо не скриват... 5cladba precursor raw 5cl-adb-a raw material Във висините
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development