Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

На бургаското пристанище издигнаха товарната стрела



05 Април 2005, Вторник


Автор: Burgas Info



По Проекта за Разширение на пристанище Бургас успешно бе издигната товарната стрела от мористата част на първия кран-разтоварач на насипни товари, съобщиха от порта.
От там уточниха, че крайно отговорната и сложна операция бе отлагана многократно поради неблагоприятния силен вятър.
В монтажа участваха основно два крана-един 350-тонен и един 160-тонен.


Прочетено: 2254 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA Бургас, Богориди Йордановден 2011, Бургас - от Тина Международен Семинар на фризьорите София Аз И Брат ми  с децата . над Ахелой Залез Underground строителство Черноморец-Поморие
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development