Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Над 300 творби участваха в конкурса за поетичен дебют "Алтерика"



24 Март 2005, Четвъртък


Автор: Burgas Info



Приключи оценяването на творбите, участвали в конкурса за поетичен дебют "Алтерика" проведен от Национално Сдружение "Алтер-Натива". В конкурса участваха над 300 поетични творби, авторите на които бяха от Ботевград, Бургас, Варна, Видин, Павликени, Пазарджик, Пловдив, Разград, Свищов, София, Стара Загора, Троян и Ямбол.
Награждаването на участниците в конкурса за поетичен дебют "Алтерика" ще се състои в хотел "Darling", Драгалевци (София), в събота, 26-ти Март 2005 от 14:30 часа.
На награждаването ще се разпространява безплатно стихосбирката "Алтерика 2005", в която са включени всички класирани автори обявени на http://www.alter-nativa.org/alterika.
Програмата за събитието включва Приветствие от Министерство на Младежта и Спорта, представяне на комисията по оценяване на конкурса - проф. Елка Константинова и поетесата Лена Левчева, литературно четене, рецензии и коментари на участвалите автори с Павел Павлов.
Този проект се реализира по Програма за младежки дейности 2004-2005г. с финансовата подкрепа на Министерството на младежта и спорта.


Прочетено: 2877 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
вечерен Бургас витраж1 MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC order 5-mapb , buy A-pvp , order a-pvt , buy 4f-pvp , order Etylone , order 3cmc, buy  4-cmc Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray low price 5cl-adb, 5c, 5cl, 5cl-adb-a, 5cladba With Lowest Price And Fast Delivery Заслон в местност Живия огън Buy GBL Cleaner Alpha-PiHP - α-PiHP, a-PiHP, 4'-M-PVP ,Alpha-PiHP - α-PiHP, a-PiHP, 4'-M-PVP - APCYP, 3FPIHP, or MDPIHP. пепита Бургас-моста
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development