Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

122 нарушения за превишена скорост по пътищата на региона през последната седмица



18 Март 2005, Петък


Автор: Burgas Info



През поредната седмица от провеждащите се национални полицейски кампании "Скорост и безопасност" и “Да спасим 200 човешки живота! Да поставим предпазните колани!” на територията на регион Бургас са регистрирани 7 пътно транспортни произшествия с 9-ма ранени участници в движението.
В три от тези катастрофи с 3-ма ранени причината е движение с несъобразена скорост от страна на водачите на автомобилите.
През седмицата са регистрирани 2 катстрофи, при което са пострадали 4-ма души.Причината е управление на МПС след употреба на алкохол от водачите на автомобилите. и навлизане в лентата за насрещно движение и отвлечено внимание.
През седмицата са ранени двама пешеходци, които нямат вина за злополуките. В 3 ПТП водачите на МПС и пътниците са ползвали предпазни колани и каски, а в 2 злополуки – коланите и предпазните каски са пренебрегнати.
През седмицата в СПО "Скорост и безопасност" и “Да спасим 200 човешки живота! Да поставим предпазните колани!” за Бургаски регион участваха 24 екипа на полицията, които провериха 3 249 МПС и констатираха 122 нарушения за превишаване на скоростта, както следва :
от 10 до 20 км/ч - 19 нарушения
от 20 до 30 км/ч - 57 нарушения
от 30 до 40 км/ч - 34 нарушения
от 40 до 50 км/ч - 12 нарушения
Едновременно с контрола по скоростта тече и полицейска кампания за ползването на обезопасителните колани. За седмицата са констатирани 31 нарушения за неползване на обезопасителен колан. Във връзка с акция “Светлина” контролните органи са констатирали 14 случая за неизправни светлини и 13 случая за управление на МПС с износени гуми.
Статистиката за седмицата показва, че са констатирани 50 случая за управление на МПС след употреба на алкохол, 23 случая за управление на МПС от неправоспособни водачи, 8 случая за преминаване на червен сигнал на светофара и 7 случая за управление на МПС без застраховка “Гражданска отговорност”. За периода са констатирани и 2 случая за шофиране без заплатена винетна такса.



Прочетено: 5121 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
sell GHB, GBL, LSD, MDMA, Ketamine, XTC, Speed, 2CB. Quality pure speed, meth, molly, GHB Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Buy JWH-018/5fadb,5cladba/5cl precursor,6cladba/adb-butinaca/Buy K2 paper spray liquid/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/ Email…….jonnyshop62@gmail.com Созопол BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, Купете перорален разтвор на Nembutal Pentobarbital за спокойно излизане с BITCOIN/USDT Buy Etomidate online ,Etomidate powder,Etomidate Powder,Etomidate supplier,Etomidate vape Etomidate Powder 5f-adb 4fadb 5ladba Precursor/adbb Nitazene Protonitazene Metonitazene Bromazolam Isotonitazene Etonitazen  5f-mdmb-2201 fub-amb amb-fubinaca/buy K2 Signal:@Realjames.39 Buy 5-Meo-DMT Vape Pen Psychedelic,carfentanil,fentanyl,acetylfent,herion,Online Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c darkwebdocuments.net Купете регистрирана шофьорска книжка +16465806302 WhatAp. Сертификат за гражданство онлайн. жици край пътя
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development