Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Заместник министърът на правосъдието Маргарит Ганев открива дискусия в БСУ



28 Февруари 2005, Понеделник


Автор: Burgas Info



На 1 март в Бургаския свободен университет по инициатива на Министерство на правосъдието ще бъде проведена дискусия на тема “Реформа на юридическото образование -реализиране на очакванията”.
Дискусията с преподаватели ще бъде открита в 15 ч. от заместник-министъра на правосъдието Маргарит Ганев и от декана на Юридическия факултет доц. д-р Момяна Гунева. От 16 ч. е предвидена дискусия със студенти.
Проявата се организира в рамките на проекта на Министерство на правосъдието “Реформа на юридическото образование – реализиране на очакванията”, която се осъществява в рамките на Работна програма 2005 г. на Комуникационна стратегия за присъединяване на България към ЕС. Целта на проекта е да се извърши критичен преглед и анализ на днешното състояние на юридическото образование у нас, както и да се предложат конкретни действия за подобряване на действащата нормативна база на висшето юридическо образование в България и в частност на Наредбата за единните държавни изисквания за придобиване на висше образование по специалността “право” и професионална квалификация “юрист”.


Прочетено: 3824 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, precursors, 5cl-adb-a, 5cladb-a, 6cladba, k Lost Love Spell Caster Voodoo Doll Traditional Healer +27685771974 Созопол. морето Spirit of Burgas Cocaine ,Acetone Washed Flavoured Cocaine ,MDMA Moonrocks ,Tusi Pink Cocaine ,Crystal Meth, 4MMC  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH Spirit of Burgas АЗ Ремонтира носачи BMW Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA Telophenamine prices , Tiltamethasone , 替来  ,替来它明  ,上头电子烟
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development