Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Четирима от



28 Февруари 2005, Понеделник


Автор: Burgas Info



Четирима футболисти от „Нафтекс” пропуснаха възстановителната тренировка на отбора в неделя поради контузии- съобщиха от пресцентъра на клуба.
След мача с „Пирин” с оплаквания са Благо Митрев, който бе заменен приудително в началото на второто полувреме.
Капитанът на тима изпитва болка в коляното и няма да тренира няколко дни. Централният защитник Веселин Бранимиров е със съмнения за фрактура на дясната ръка. Той ще премине рентгеново изследване, за да се установи с точност степента на контузията.
Други двама футболисти също пропуснаха заниманието в неделя.
Томаш Мица е с контузия в мускула на бедрото, вследствие на сблъсък с футболист на „Пирин”. Той ще почива поне седмица. Подобно е и положението с Пламен Крумов. Нападателят игра в мача на обезболяващи инжекции, но травмата в глезена продължава да му създава проблеми, затова и той ще почива поне няколко дни.
Останалите футболисти тренираха на клубната база под ръководството на Огнян Ралев, който преди тренировката направи кратък разбор на двубоя с „Пирин”, загубен с 0:1.
За двубоя от ХVII кръг срещу „Локомотив” Пловдив след наказание в отбора се завръща Атанас Борносузов. До края на седмицата напълно готов за игра ще бъде и юношата Орлин Старокин.


Прочетено: 2641 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Конкурс прическа Бургас 2009 Lost Love Spell Caster Voodoo Doll Traditional Healer +27685771974 созопол Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 singing in the rain :))) Mounjaro (Tirzepatide),Oxycodone,xanax,Nembutal,Oxynorm Buy GBL Cleaner | GHB | BDO and Other Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Pepi CAS: 1607439-32-6,   buy  3CMC, order  3CMC Buy online new Protonitazene, Protonitazepyne, ephedrine powder Fluetonitazepyne MDMA crystals Ketamine, apvp 2cb fly, Bromazolam strong alprazolam 4anpp sales best price (tellychemicals@protonmail.com
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development