Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Общинските съвети определят пътни отсечки, за които няма да се плаща винетна такса



11 Февруари 2005, Петък


Автор: Burgas Info



Изпълнителна агенция Пътища изпрати писма до областните пътни управления в страната във връзка с поставяните от кметове въпроси за плащането на винетна такса. В тях се дават указания за действие при промяна на границите на населените места.
Съгласно решение No 945/2004 г., винетна такса не се заплаща за обходните и околовръстните пътища, както и за участъците, обозначени със знаци за начало и край на населеното място, уточняват от Министерството на регионалното развитие и благоустройството.
Границите на населените места се определят с решения на общинските съвети.
При инициатива на общинските съвети за промяна на границите на населеното място, определени пътни отсечки могат да бъдат извадени от републиканската пътна мрежа и съответно – освободени от винетна такса.
След решението на Местните парламенти се подписват споразумителни протоколи между кметовете на общините и директорите на Областните пътни управления.
В протоколите ще бъдат обозначени местата за поставяне на пътните знаци и вертикалната сигнализация, оказващи началото и края на населеното място.
С вземането на решение за промяна на границите на населените места и съответно освобождаване на определени пътни участъци от винетни такси, общините се задължават да организират дейностите по тяхното поддържане.
Изпълнителна агенция “Пътища” ще осигури част от необходимите средства за финансиране на тези дейности, в съответствие със законовите разпоредби.
След обобщаване на всички промени, при необходимост Министерството на регионалното развитие и благоустройството ще подготви предложение за промяна в решението на Министерския съвет за пътищата, за които се плаща винетна такса.



Прочетено: 2782 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com  Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA, BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC pepi Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com pepi BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Pepi Бургас, Богориди, 2003
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development