Първа победа на Нафтекс за 2005 година

24 Януари 2005, Понеделник

Автор: Burgas Info

Във втория си контролен мач от първия си зимен подготвителен лагер, игран в спортния комплекс на Албена, футболистите на ПФК Нафтекс записаха първата си победа за 2005 година срещу отбора на "Черно море" с 3:2.

Футболистите на Нафтекс загатнаха за големите си възможности и особено през първото полувреме създадоха доста интересни положения пред вратата на варненци, от които успяха да реализират само две - Т. Мица в 32 -та минута и Д. Христов в 37-та минута. През второто полувреме играта бе по-равностойна, като двата отбора си размениха по още един гол.

Старши треньорът на Нафтекс днес имаше възможност да използва почти всички свои футболисти, които са на лагер в Златни Пясъци и срещу "Черно море" заложи на:
Св. Симеонов, Д. Христов, В. Бранимиров (Ст. Жеков), Ал. Александров (Ст. Димитров), Н. Кръстев, Бл. Митрев (С. Калунга, заменен от Хр. Спасов), М. Петров (К. Янев), Т. Мица (Ст. Колев), Р. Тодоров (Д. Генов), Пламен Крумов (Цв. Валериев), Д. Христов.

От днес отбора подновява двуразовите си тренировки. Последната контрола по време на първия подготвителен лагер ще бъде на 26 януари от 15.00 часа срещу "Светкавица", Търговище.

Прочетено: 3155 пъти