Отборът на „Нафтекс” замина на лагер в Слънчев бряг

12 Ноември 2004, Петък

Автор: Burgas Info

Група от 21 футболисти замина на лагер в базата на министерски съвет в Слънчев бряг. От групата отпаднаха вратарят Владислав Стоянов, бранителят Николай Кръстев и халфът Жан Ондуа.
Вчера отборът на „Нафтекс” изигра контролен мач с Камено. Двубоят се игра в две полувремена от по 30 минути. Младежите на „Нафтекс” победиха с 3:0 като головете отбелязаха Георги Божилов, Кирил Михайлов и Любомир Божинов от дузпа. Проверката бе част от подготовката на младежкия тим за турнира във Виареджо през януари.
Програмата на „Нафтекс” до мача с „Литекс” включва тренировка днес следобед на стадиона в град Каблешково. За утре е предвидена лека тонизираща тренировка в курортния комплекс Слънчев бряг.
Добрата новина е, че леките травми на контузените от мача за Купата с "Литекс" вече отшумяха. Под въпрос остава единствено пълноценното възстановяване на автора на първия гол Радомир Тодоров, който все още изпитва болки в коляното.
Главният селекционер Огнян Ралев заяви, че ще обяви състава за утрешния мач мач с „Литекс”, един час преди неговото начало.

Прочетено: 2357 пъти