Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Две заведения и къща са сред щетите от пожар в Приморско



04 Август 2011, Четвъртък



По първоначални данни вероятна причина за пожара е забравен фритюрник в заведението за бързо хранене, като в следствие на възникналия огън са се възпламенили и намиращите се в него газови бутилки.

На 04.08.т.г. около 04.55 ч. в Районно управление «Полиция» - Приморско е получено съобщение за възникнал пожар в дървени помещения, разположени в двора на частен дом на ул. «Възраждане» № 1 в Китен – към мястото на инцидента своевременно са се отправили три автопатрула на Районно управление «Полиция» - Приморско, два противопожарни автомобила на на пожарната служба в Приморско, два противопожарни автомобила от пожарната в Царево и Бургас, една водоноска на Община Приморско и екип на Цeнтъра за спешна медицинска помощ в Приморско. От пожара напълно са изгорели пицария «Габровеца» и бързо хранене «Магдаф», покривната конструкция на къщата, изцяло е обгоряла дограмата на фасадата на сградата, като са обгорели и девет от стаи, разполжени на различни етажи. По първоначални данни вероятна причина за пожара е забравен фритюрник в заведението за бързо хранене, като в следствие на възникналия огън са се възпламенили и намиращите се в него газови бутилки. Пожарът бързо се прехвърлил към пицарията, а от там към триетажната кооперация, намираща се в близост. Работата по случая продължава.


Прочетено: 7036 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
КАМЕРА Исторически музей, Бургас Конкурс прическа Бургас 2009 Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Купете перорален разтвор на Nembutal Pentobarbital за спокойно излизане с BITCOIN/USDT Bromazolam Metonitaze Protonitazen Etonitazene Isotonitazene Etomidate AB-PINACA AB-FUBINACA JWH-018 5FADB 5CLADBA/ADB-BUTINACA 3CMC 4CMC Buy Fentanyl Powder Buy Alprazolam Powder Buy carfentanil  Buy K2 paper/spray online at cheap price, Buy K2 Spice Sheets, Buy K2 Spray/liquid online,Buy 6cladba,Buy 5cladba,Buy jwh-018 Аз в Лондон Лутън K2 paper sheets/K2 paper/k2 spray liquid/JWH-018/5cl/5f/5CLADBA/5FADB/ADBB/MDMB-4en-PINACA/AB-PINACA/3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amphetamine   калиев цианид, нембутал, пентобарбитал (хапчета, прах и течност) за продажба Строеж с кран MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development