Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Първа сватба в екипа на Бургас инфо



25 Октомври 2004, Понеделник





Топ журналистката Женя Петкова сключи граждански брак с избранника на сърцето си. Тя се врече във вечна вярност на своя любим Илия. На Жени не и се наложи да смени фамилията си , тъй като съпругът и носи също фамилията Петков. Булката събра погледите на гостите с изящна бяла рокля с кринолин и финни бродерии. Нежни бели цветчета бяха вплетени в стилната прическа на Жени. Илия бе заложил на сиво- сините нюанси. С елегантност и час се открояваха свекървата и тъщата. Кумове на младото семейство бяха Диляна и Димитър Далеви. Кумата се открояваше сред гостите с екстравагантен тоалет в петроленозелено.
След официалната церемония младоженците поканиха роднини и приятели в изисканата обстановка на ресторант Домино.
Много приятели и близки уважиха празника на Женя и Илия. Дансингът се оказа тесен за танцовите умения на гостите. В малките часове на нощта купонът се премести в дискотека Дабъл.
Жени, желаем ти много красиви мигове с Илия. Нека във въшия съвместен живот има много обич и доверие!



Прочетено: 2963 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
трансвагон Buy 5fadb/MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5cladba/Buy K2 Paper spray/5F-ADB-PINACA/jwh-018/Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC Воробей от страха полез на стенку wellcome to bourgas BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Подводен свят Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors Връзка vvz Черноморец-Поморие ЦЪРКВА Do you want to buy111982-50-4powder?
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development