Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Съветниците отпуснаха пари за баскетболен клуб



05 Ноември 2004, Петък


Автор: Burgas Info



10 хил лева предоставя местният парламент на баскетболен клуб "Черноморец". Предложението е на общинския съветник Найден Милков и получи пълната подкрепа на колегите му. Част от средствата ще бъдат използвани за организирането и провеждането на баскетболен турнир за юноши, а останалата сума ще се предостави за издръжката на спортния клуб.


Прочетено: 2064 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Залез Театър за драма. опера и балет, Бургас Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Париж - моста на Александър 3-ти аз Пролет, кокичета сред тухли коледни песни Кукерландия 2011, Ямбол тия бански нищо не скриват... Калиакра Spirit of Burgas
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development