Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Преди Морското дерби



Без плач и без прекален оптимизъм за предстоящия утрешния мач срещу Черно Море
Ключови думи: Георги Василев, Черноморец, Бургас, футбол
31 Март 2011, Четвъртък


Автор: Петко Иванов

На 31.03.2011 в 12:00 започна втората официална пресконференция на Георги Василев – Гочето, старши-треньор на Черноморец.

След почти две седмици работа с клуба, ясно си личеше умората, изписана на  лицето на Георги Василев от проведените двуразови и триразови тренировки с футболистите на Черноморец-Бургас.

С апел: “без плач” и “без прекален оптимизъм” за предстоящия утрешния мач срещу Черно Море, футболният специалист сподели нагласата си, всички с пълни сили да се хвърлят в двубоя за честта на морския гранд, изправящ се в сблъсък в петък от 9ч. вечерта.

Липсата на кадрови проблеми в състава го обнадеждават, че следващият двубой ще има успешен завършек.

По думите на Гочето предстои още много работа на тренировките в 4 следобед и 10 вечерта, провеждащи се на кампуса на отбора, както и на лагера преди мача. Богатият избор на футболисти и доброто познаване на състава от страна на Георги Василев, ще му дадат шанс за спокойствие и вариативност.

Споменати бяха имената на футболисти като Йохен Зайц, Савио, Мартин Тошев, Георги Андонов, които ще са в групата за мача и от които ще бъде направен избор в атаката. Новите италиански попълнения не са готови за игра, Даниел има проблеми от различно естество, чието разрешение се отнася до президента на клуба. А новото попълнение Бараганса има нужда от адаптация, тъй като няма игрови опит и не е разкрил качествата си . Има нужда от помощ, която се очаква и той да върне в отплата. Савио се лута още в търсенето си на титулярно място и това би му коствало мястото.

С думите “с история не се живее” Георги Василев призова за трезво мислене и преценка на сегашното статукво, защото ”има хора”, но много голяма “разлика няма” сред избора на футболисти, а сега не е време за експерименти. Всичко завърши с призив за колективен дух, много желание и амбиция тъй като опит и качества на футболистите не липсват, но всички “могат повече”.Треньорът очакваше в утрешния мач пълно раздаване в играта на терена, защото това ще е единственото спасение за него.










Прочетено: 4154 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 5fadb/MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5cladba/Buy K2 Paper spray/5F-ADB-PINACA/jwh-018/Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC CAS :  351-03-1 4-fluoromethamphetamine 4-FMA, buy 4-FMA, order 4-FMA, purchase  4-FMA 5cl adb 5fadb raw materials ab-pinaca 5cladba precursor jwh-018 K2 paper spray Mephedrone 4MMC 3MMC 3CMC 4CMC APVP Crystal Meth Amphetamine/Heroin/Bromadol/Clonazepam powder/Buy Ketamine online/Xanax powder  Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec Кокили за Строители!!! GBL for Sale | GBL Wheel Cleaner(telegram/17203640322) Threema ID: FA8K9CNT /We sell GHB, GBL, LSD, MDMA, Ketamine, XTC, Speed, 2CB AB-FUBINACA-MDMB-CHMINACA-5FADB-5cladb-AB-PINACA-K2 PAPER SPRAY-MDMB-FUBINACA-ADB-BINACA-ADB-HINACA-MDMB-INACA-5fmdmb-2201-JWH-018-/3mmc/4mmc/apvp/mdmb-4en-pinaca/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amphetamine/Buy etomidate powder  Buy ADB-BUTINACA/jwh-018 5CLADBA/5fadb/AB-PINACA/K2 paper spray/MDMB-4en-PINACA/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Buy 5FMDMB-2201/Buy 2FDCK/Buy/6cladba/4-CMC-3-CMC-Amphetamine-Buy etomidate powder  For more products, please consult through the following co Comprar Rubifen,Nembutal online, Diazepam, Xanax, XTC, Metanfetamina en españa (alfrefmarks54@gmail.com) hot sell Peptides Samaglutide、Tirzepatide、Retatrutide 99% pure peptide  beauty fat loss and muscle gain factory direct supply, in stock, low price, free sample Safe delivery CAS 119276-01-6 China factory
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development