Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Шап мори Бургаско ... Областният се среща с животновъдите



21 Март 2011, Понеделник



Областният управител Гребенаров се срещна с животновъдите по тяхно искане

Днес при Областния управител се проведе работна среща по искане на животновъдите от Бургас и Средец. Участие взеха още директорът на Агенцията по безопасност на храните – Бургас д-р Димитър Германов и г-н Румен Желев, директор на РУГ – Бургас и половината ГЕРБ.

На срещата животновъдите поставиха на вниманието на г-н Гребенаров острите си въпроси, свързани с карантината, наложена от новото огнище на шап и го запознаха с наболелите проблеми, които срещат.

В тази връзка се взе решение - спешно да се проведе среща в Министерството на земеделието и храните, на която д-р Мирослав Найденов, Министър на земеделието и храните да бъде запознат с поставените проблеми за изплащане на допълнителни компенсации, които да покрият преките загуби и пропуснатите ползи на животновъдите, вследствие на шапа, да се осигурят финансови средства за възстановяване на оградните съоръжения по границата с Република Турция, както и да се набележат мерки за спасяване на основния поминък в Странджа, с което района да се предпази от обезлюдяване.

Обезлюдяването би довело до безпрепятсвено разпространение на заразни болести като шапа не само в други райони на България, но и в Европа.

Депутатите поеха от своя страна ангажимент  още утре да внесат питане по всички повдигнати въпроси до министър Найденов.



Прочетено: 4652 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Бодил край Ясна поляна Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids Купете перорален разтвор на Nembutal Pentobarbital за спокойно излизане с BITCOIN/USDT Mounjaro (Tirzepatide),Oxycodone,xanax,Nembutal,Oxynorm Барселона Signal: +(34)607218704) Buy Vyvanse 50mg, Adderall 30mg for sale, Buy Ambien 10mg, Buy Norco Vicodin pills Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec Дружинката Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  buy cocain,apvp,amphetamine,mephedrone,4cmc,meth,ectasy,mdma,ketamine,speed paste,2cb,lsd,alprazolam, синьо
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development