Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Бившият затворник убит след алкохолен маратон



23 Ноември 2007, Петък


Автор: ЧФ
Източник: вестник Фактор



Трима мъже са заподозрени за жестокото убийство на 52-годишния Любомир Трошев от Бургас. Трупът му бе намерен в езерото „Мандра“ на 20 ноември с множество травми по цялото тяло и порезни рани на главата, увит в юрган.
Както „Черноморски фар“ вече писа, Трошев е бивш затворник, криминално проявен, от миналата година е обявен за издирване заради множество кражби. От няколко години няма адресна регистрация и е водил скитнически живот, уточниха от полицията.
Клошари са и тримата заподозрени, чийто 24-часов срок за полицейско задържане изтече вчера. Срещу тях обаче все още няма повдигнати обвинения, тъй като било трудно да се изяснят детайлите по фактическата обстановка на извършеното престъпление. Мъжете, заедно с Любомир, се запивали в продължение на няколко дни в една от бараките в местността Каменица, близо до жк „Меден рудник“. По време на алкохолния маратон в компанията на няколко пъти възникнали спречквания и бой, но задържаните не можели да си спомнят много, смесвали спомени и давали противоречиви показания. Обърканите им разкази затруднявали следствието да изясни кой точно от тримата е нанесъл фаталния за Трошев удар и чия е била идеята мъртвото тяло да бъде увито в старо одеяло и захвърлено във водите на езерото.
Работата по случая продължава под ръководството на наблюдаващ окръжен прокурор.


Прочетено: 2310 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Тройна дъга над Бургас BITCOIN MINING Бургас, ФЛОРА 2008 залез над ез.Вая-Бургас.JPG Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com  Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com Бургас, Богориди Флора Бургас 2009 5cladba 5cladb 5CL - ADB free sample vendor raw material Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com бургаска среща
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development