Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Спортисти и кмет обраха екшън наградите



Ключови думи:
30 Ноември 2006, Четвъртък


Източник: вестник Фактор



    Отбор спортисти станаха екшън герои на отечеството за 2006 г. в годишната класация на тв-канала за екшън и приключения AXN. Отличията бяха раздадени във Военно историческия музей в София за трети пореден път.



    Първото място в екстремната класация отиде при световните шампиони по фигурно пързаляне Албена Денкова и Максим Стависки. Шефката на Българската федерация по кънки и партньорът     й се оказаха фаворитите на журито от 50-ина медийни експерти, журналисти и рекламисти. Екшън-двойката обаче не можа да вземе лично наградата си, тъй като е в САЩ и се готви за новия сезон.



    Второто място бе отредено за шахматиста Веселин Топалов, а третото - за футболистите на „Левски" и класирането им в "Шампионска лига", макар че журито проспа да отчете трагичното представяне на нашите в елитния турнир. Въпреки отчайващите "сини" резултати, играчите на "Левски" се сдобиха и с отличието на публиката "Екшън герои на нацията".

За първи път в класацията на АXN бе номинирана и „Екшън фраза на годината". Претендентите за автори на най-запомнящото се и емблематично изречение бяха трима: Тодор Батков и Станимир Стоилов („Левски") с думите: „Продължаваме да мечтаем"; президентът Георги Първанов с констатацията: „Тези избори са десният 4-ти февруари" и Бойко Борисов, който в разгара на лятна медийна битка с Румен Петков се обърна към него с думите: „Наздраве, министър Петков!". Посетителите на сайта харесаха най-много последната фраза и избраха за победител столичния кмет. Той обаче също пропусна събитието, защото по същото време откриваше най-голямата елха в столицата в градинката на Художествената академия. Купонът, набеден за екшън парти, бе бледо подобие на оригиналите в категорията и нито плахите опити за гръм и пламъци, нито усърдието на каскадьор и две полуголи танцуващи девойки предизвикаха екшън-настроение в гостите, повечето от които предпочетоха приключенията, поднесени от тв-екрана.



Прочетено: 2372 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Един рицар в Париж от Бутик WhatsApp: +12512657094, Buy Mdmb-4en-pinaca online,  Buy 4f-mdmb-binaca online , Buy Ab-pinaca online, Buy 5f-mdmb-pinaca, BSB моят изгрев Ibocaine, Etizolam, Lidocaine HCL Powder, Diazepam 10mg, Pain Meds, Anxiety Pills, Penis Enhancement Pills  Pure Crystal Meth Signal: +(34)607218704) BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA, Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 бургаска среща 5cladba,  Adb-butinaca, 6cladba,  jwh018, 4fadb, 5fadb, Mdmb-4en-pinaca, 4f-mdmb-binaca, Ab-pinaca, 5f-mdmb-pinaca, BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 PAPER SHEETS,K2 SPRAY LIQUID,K2 SPICE Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information WhatsApp.......+16823344611 Telegram......@samgaston Signal.. USA-LOST LOVE SPELL)][(+27685771974 )][LOVE SPELL CASTER +27685771974 DOCTOR ANUSHIKA IN UK +27685771974 Конкурс прическа Бургас 2009
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development