Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Лукойл Нефтохим вдига цената на дизела



11 Октомври 2004, Понеделник


Автор: Burgas Info



От 12 октомври влизат в сила нови, по- високи заводски цени на дизела и газьола, произвеждани в "Лукойл Нефтохим"- Бургас. Дизеловото гориво поскъпва с 1,75%, а газьолът с 0,86 на 100. Причината е в поредното поскъпване на цените на петрола и петролните продукти на световните пазари, съобщиха от рафинерията.


Прочетено: 1815 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
СУЕТНОС Мебелна Фабрика ДИЕЗ Пони тоже кони Старото пристанище Жълто подрумиче Алекс pepi МАШИНА ЗА БЕЗВЪЗДУШНО ШПАКЛОВАНЕ И БОЯДИСВАНЕ STORCH-AIRLESSCO SL1100 HAMMER DESIGN – ИЗДЕЛИЯ ОТ КОВАНО ЖЕЛЯЗО Aerogara Byrgas
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development